Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

İGUANA WE TERARYUM ARIYORUM !!!

arkadaşlar mrb.30-45 cm. aralığında yeşil iguana arıyorum.renginin canlı olması we uysal olması lazım.ayrıca teraryumum yok bir tanede teraryum lazım.içine neler koyulur,neler gerekir bilmiyorum detaylı şekilde anlatırsanız sevinirim.elimde 250 ytl war.iguana we teraryumu bu fiyata kapatmaya çalışıyorum (uv ışık-ısıtıcı-ısı taşı vs. vs.)"İSTANBUL"içinde olupta ilgilenenler bana bu adresten ulaşabilirsiniz. [email protected] saygıLar..

img

saadegazoz

16 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar tekrar mrb.bir akwaryum buldum 61 cm(uzunluk) 44 cm(genişlik) 54 cm(yükseklik) sanırım bu boyutlar 40-45 cm. bir iguana için uygun olucaktır. şimdi tek sorunum bir iguana bulmak ve akvaryumun içine koyulacak malzemeler.beni uv ışığı nerden bulacağım ve fiyatının ne kadar olduğu konusunda bilgilendirriseniz sevinirim.aklınıza gelen faydalı bilgiler varsa onlarıda yazın. saygıLar..

img

saadegazoz

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar teraryum buldum.simdi sadece iguana lazım eğer elinizde veya cevrenizde 30-45 cm aralığında iguana warsa bana ulaşın. [email protected] saygıLar..

img

saadegazoz

ÖZEL MESAJ

saadegazoz bende 40 45 cm boylarında saglıklı bi iguana var eger almadıysan hala iguana konusalım

img

guchan

16 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar çok sağlıklı 45 cm boyunda bir iguanam war yaklasık 1 aydır.ilgilendiğiniz için teşekkürler.

img

saadegazoz

ÖZEL MESAJ