Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR

merhabalar; bir köpek sahibi olmak istiyorum 1,5 - 2 aydır araştırıyorum eğitimi aşıları vs..eşimide yeni ikna etmişken sizlerden bana evde bakabileceğim ileride bebek düşündüğümüz için bebeğe zarar vermeyecek ve en önemlisi çalıştığımız için evde problem yaratmayacak bir dost önerebilir misiniz. şimdiden teşekkürler. pinscher araştırdım bi ara ama çok havlıyor dediler cokkerları bakan bi yakınım bahçe şart dedi. golden hayalimdeki köpek ama evim küçük malesef hadi eve sığar ama banyoda çok zorluk çeker kısaca kafam karıştı önerilerini bekliyorum

img

luiz

16 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar durumunuzu anladım size en uygun köpek cinsi terrier hem sürekli dısarı cıkarmak zorunda kalmazsınız hemde diğer köpeklere nazaran bakımı ve eğitilmesi daha kolay olur.saygılarımla

img

ogulcan34

16 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ev küçükse ve çocuk sahibi olmak yakın görünüyorsa. Bence hem kendinizi hemde alıcağınız köpeği üzmeyin. Kucuk evde hem köpek koku yapıcaktır hemde hamilelikte sorun çekiceksinizdir bence köpek sahibi olmayı erteleyin.

img

omuro84

16 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpek almak büyük sorumluluk almak demek. madem eşinizde hamile bence biraz daha erteleyin derim çünkü hem bebek hem köpek ikisine bakmak oldukça zor. ayrıca köpekler kıskanc oluyor daha ileri ki zamanda da alırsanız golden alın derim hem çocuğunuza da arkadaş olur.

img

recepseven

17 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ