Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Sağlıklı hemstır arıyorum

Herkese selam.Siteye üye olmayı başardım.Daha önce çok denedim ama olmadı.Adana`da oturuyorum.Buralarda hemstır var ama hiç sağlıklı değiller.Ben evde bakılmış üretilmiş istiyorum.Açıkçası daha güvenli.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

img

zoologalp

16 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm öncelikle hoşgeldn siteye... elimde çok sayıda hamster var ama adanaya yollayabilirmyim bilmiyorum b tane istiyosan eğer zor da daha fazla istersen belki olabilir... umarım daha uygun bi hamster bulursun eskişhrdeyim yolun düşersen eğer istediğin bi tanesini al götür..ok? iiyi günler...

img

bonussss

16 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkürederim bonussss.Kısmet olurda yolum Eskişehir`re düşerse uğrarım.Çift olsun istiyorum zaten.Üremelerini takipetmek beslediğim her hayvanda olmasını istediğim olaydır.İlgin için tekrar teşekkürederim...

img

zoologalp

ÖZEL MESAJ

Sayın bonussss ilginiz için teşekkürederim.Ben zaten çift almayı düşünüyorum.Beslediğim hayvanların üremesini gözlemlemek amaçlarımdan biri.Tekrar teşekkürederim.Saygılarımla...

img

zoologalp

ÖZEL MESAJ

ben izmirde oturuyorum tanesi 5 ytlden satarım daha yeni doğdular ufacıklar

İzmir`den Adana`ya nasıl gelebilir.Kargoyla gelip hırpalansın istemiyorum.Adana`ya yakın bölgelerden olursa eldende alabilirim.Ama İzmir uzak yav.anil9535 ilginiz için sağolun.

img

zoologalp

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar mümkünse rekleri kahverengi-beyaz ve beyaz olsun.Hemster cinslerinin özelliklerini tam bilmiyorum biraz büyük olursa daha iyi.10-15cmlik uygundur.Saygılar...

img

zoologalp

ÖZEL MESAJ

İlanım güneldir...

img

zoologalp

ÖZEL MESAJ

bir dişi bir erkek yavru verebilirim istanbuldayım 2 side sütten kesilmek üzere, ama adanaya nasıl yollarım onu bilmiorum işte?

img

ecixim

15 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İlanım günceldir!!!

img

zoologalp

ÖZEL MESAJ