Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

yavru cichled arıyorum

2-3 cm arası 2ytl civarı yavrular arıyorum zeyinburnundayım yakın yerlerden kendim gelip alabirim

Arkadaşım ben zeytinburnuna da getirebilirim sorun olmaz sen ne aradığını kaç tane aradığını söyle .istersen damızlık yavru aldığım balıklardan da olabilir fiyatta yardımcı olurum canını sıkma.hafta sonuna kadar bana ulaş.Mail atabilirsin msn kullanmıyorum sadece gündüz işyerinde maillere bakabilirim [email protected]

img

fatih2405

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler kardeşim bende green terör yavruları var american cicletıdır. Ve erkeklerin boyu 25 cm e kadar uzar mükemmel bir balıktır akvaryumlar için idealdir arzu edersen görüşebiliriz. Elimde vavru 300 adet balık var . Tanesini 1 ila 2 ytl den vermeyi düşünüyorum ben bağcılarda ikamet ediyorum yol sorun olmaz sanıyorum. irtibat 0545-876-92-29 [email protected]

img

makif

15 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mesajın hala güncelse sarı prenses, mozambik (mısır), calico cikletlerim var 3-5 cm arası... yol sorun olmaz. İlgilenirsen [email protected] a mail at.

img

flowerhorn

15 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fatih2405 yazdı :
Arkadaşım ben zeytinburnuna da getirebilirim sorun olmaz sen ne aradığını kaç tane aradığını söyle .istersen damızlık yavru aldığım balıklardan da olabilir fiyatta yardımcı olurum canını sıkma.hafta sonuna kadar bana ulaş.Mail atabilirsin msn kullanmıyorum sadece gündüz işyerinde maillere bakabilirim [email protected]
SLM BENDE YAVRU zebra 2ve4 3 tl santim mucefer 2ve4 santim 3tl veririm damizlik mucefer damizli 30 tl cifti zebra damizlik 30 tl cifti yunus baligi var no 05392825032

img

Marrem

7 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende var 40 50 tane 2.3.4. santim rainboow çiklet balıgı var eyer istersen 

dark_user yazdı :
2-3 cm arası 2ytl civarı yavrular arıyorum zeyinburnundayım yakın yerlerden kendim gelip alabirim

img

marem

5 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende damızlık rain boow çiklet balıgı da var no;05422825032 no dan bana ulasa bilirsin 

dark_user yazdı :

img

marem

5 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ