Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Barınakdan köpek sçip aldımda bana yardım edin!!!

Arkadaşlar 2 gün önce ankara 100. yıl barınağından bir köpek aldım ve köpeğimin türünü öğrenmek istiyorum kırmaysa eer ne kırması olabilceği hakkında yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk. ler.

Resimleri :

img

bektasstar

16 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok duyarlı bir davranışta bulunup, barınaktan bir köpeği sahiplenmişsin ve ona güzel bir hayat sunmuşsun. Gerisinin ne önemi var ki? Fakat resim çok küçük olduğu için bir şey anlayamadım ben. Seni tebrik ederim, ben 2 tane aldım barınaktan. Bu hareketinin de herkese örnek olması dileğiyle.

img

magnetism

17 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar arkadasım gercekten cok güzel bir davranış sergileyip barınaktan bir köpek almışsın.Burdan görüğümüz kadarıyla çoban kırmasına benziyor sana ve köpeğine uzun sağlıklı ve huzurlu yıllar diliyorum.

img

ogulcan34

16 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok güzel bir davranış arkadaşım .. Bende de barınaktan alınmış bir dost var.. Benim dostumun cinsi doberman hemde saf bir doberman. Vicdansız almış kulaklarını kuyruğunu kestirmiş. Kocamn güzel bir köpek haline getirmiş ve sonra barınağa bırakmış. İlk geldiği günlerde biraz huysuzdu heran ısırabilirdi bizi. Zamanla bize alıştı. Zamanında çok dövmüşler heralde bizimkini bazen asileşiyor sinirlenince.. Artık biraz kendine buyruk kafasına eserse her dediğimizi yapan bir köğeğimiz oldu. Arkadaşlar sonuçta bu hayvan sevgisi.. Cinsin hiçbir önemi yok..Eğer özel amaç için kullanmıyacaksanız..

img

omuro84

16 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ