Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

Kayıp HUSKY Ankara

Ankara Batıkent`te bulunan evimizden 12 Şubat 2008 tarihinde 1,5 yaşında gri-beyaz renkli REX isimli Husky cinsi dostumuz kaybolmuştur. Yardımlarınızı bekliyoruz. mail adresim : [email protected]

img

emag

16 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Batıkent`te 8 Şubat 2008 tarihinde benim de 2 tane kahverengi Husky m ya kaçırıldı ya da kayboldular. Sanırım bu kadar rastlantı olması zor bir köpek hırsız çetesi var.

img

alperklz

16 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankarada övecler ve cevizlidere yakınında beyaz mavi gözlü huski cok kirlenmiş bir vaziyete sokak köpekleriyle dolaşıyormuş.

img

teo

20 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eryamanda hersabah gri-beyaz bir husky görüyorum çok kirli bir vaziyette yani bayadır dışarılarda dolaşıyor olmalı. Eryamanda evcil ve sokak köpekleri çok ve hep aynı yerlerde dolaşıyorlar ve her sabah görüyorum Bigün resmini çekip ekleyebilirim benm numaram 0506 521 32 53 inşallah köpeğinizi bulabilirsiniz.

img

_arthur_

16 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beysu kent beysu parkta buldum suan bende 1- 1.5 yasında mavı gozlu erkek detaylarını verırsenız karsılartırıyım fotografta gondere bılırsenız karsılastırabılırız

img

dort

15 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

umarım köpeğinizi bulmuşsunuzdur.benimde 1 sene önce terrier cinsi köpeğim batıkentteki ergazi köyü tarafında kayboldu malesef bulamadım.fakat zıpçığımı aradığım dönemlerde burdaki köy çocukları bana yavru coocer bulup getirdiler ve çevrelerinde sürekli cins köpekler var yinede çok geç değil köpeğinizi burada aramanızı tavsiye ederim umarım bulursunuz.

img

nulucan

16 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeginiz için çok üzüldüm, ben subayevlerinde bir dişi husky buldum, yıkadım, eve aldım ama 2 kopegim oldugu için evde bakamayacagım, eger kopeginizi bulamadıysanız, bu garip için bir iyilik yapıp onu sahiplenmek istermisiniz? sadece cok iyi bakabileceklere ucretsiz verecegim

img

trdelight

15 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

o bulduğunuz husky hakkında görüşmek isterim sahiplenmek için hayal.asli@hot

img

hayatsal

15 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ