Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

köpek alacağım!!

selamlar, benim bahçesi olan bir evim var ve köpeğe karşı sevgim olduğundan dolayı,bahçede yetiştirmek üzere köpek almak istiyorum.yaklaşık 3-4 aydır araştırıyorum,köpek alırken şekil olarak değil de, özelliğine bakıp almayı düşünüyorum.öncelikle bahçeye alacağım için koruma,bekçilik özelliği olan bir köpek olmasını isterim.bahçede yaşamayı sevmesi gerekli,köpeği aldıktan sonra eğitime vermeyi düşünüyorum.köpeği ilgi ve sevgi bakımında mahrum bırakmayacağım, yani alacağım köpeği bahçeye terk etmeyeceğim.daha bilgili arkadaşların görüşlerini almak istedim.benim araştırmalarım sonucu bazı köpeklerin bu özelliklere uygun olduğunu gördüm,bunlar; 1-doberman 2-shar-pei 3-rottweiler 4-napolitano mastiff 5-dogo argentino 6-cane corso 7-bullmastiff 8-boxer 9-american stafford 10-akita uni bu köpeklerden hangisi sizce verdiğim özelliklere daha fazla uyum gösterebilir,çünkü köpek alırkende yaşama alanı çok önemli,köpeğin güzelliğine göre köpek almak istemem,özellikleride uyması çok önemli.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum,teşekkürler.. :)

img

burak61_23

16 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam benım sana tavsıyem doberman bende rott besliyorum ama alan korumada ve bahçe konusunda doberman ıyıdır sen al pişman olmassın

img

ipana66

16 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ÜÇ kelime DOGO DOGO DOGO

merhabalar ben size yardımcı olabilirim,elimizde her tür bulunmakta [email protected] 0554 749 32 32 melih çevik

img

izmirpetmarket

15 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ