Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

izmirden satılık güvercinler

Merhaba Arkadaşlar, 8 adet dönek döneklerden 5 tanesi hazır dönüşlü(anne +baba ve yavruları ) babaları 6 - 7 metre çok güzel dönüyor yavruları dişi oldu bir tane dişi kandilde dönüyor. Diğer 3 nde dönüş yoktur.BU bahsettiğm soydan değildir. 4 tane kırmızı kanat mısırı(anne +baba ve yavruları ) ve 4 tane de posta (anne +baba ve yavruları ) baba posta alman dır. anne kırmızı posta yavrularda biri kırmızı diğeri ise sazlı sinekli toplam: 16 ad.kuş Fiyat : 200 ytl.Kesinlikle indirim yapılmayacaktır. Sadece döneklerin babası bu fiyatı eder. Saygılar, Mevlüt KİBAR 05468926537 [email protected]

img

mevlütkibar

16 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar isteyene kuşların fotografını gönderebilirim. Temmuz ayında evlenip taşınacağım için satıyorum kuşları dönekleri havada veririm. Ayrıca kuşların hepsinde yavru, yumurta var.

img

mevlütkibar

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Bana 20-25 güvercin lazım ama 26 Temmuz`da İstanbul`da olmaları gerekiyor.Sanırım o tarihe kadar tutamazsınız. Birde oradan buraya gönderilebiliyor mu?? Tesekkürler

img

shee

16 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbula gönderemem bu aksam kuşlara bakmaya gelecekler

img

mevlütkibar

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar kuşlarım satıldı, herkeze teşekkürler

img

mevlütkibar

ÖZEL MESAJ

acillll selam abicim; benim güvercinleri alan abime sesleniyorum. 1 ad. dişi döneğe ihtiyacım var. Benim yavrulardan her hangi bir tanesi satarmısın ? elimde çok güzel bir erkek döneğim var. İstersen döneklerimin hepsini de geriye alabilirim. Saygılar, Mevlüt KİBAR 0546 892 65 37 [email protected]

img

mevlütkibar

ÖZEL MESAJ