Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

lütfen yardım edin..

Kedimin her iki-üç ayda bir idrar yolları tıkanıyor. Aldığımız günden beri 4 defa bu sorunla karşılaştık. Her defasında hiçbir bayıltma veya uyuşturma işlemi olmadan sonda takılıyor ve sonunda dikiş atılırken onun acı acı bağırmasına dayanamıyorum:((. Şu anda ilaçlı mama kullanıyoruz. Kullandığımız halde tekrarladı.Bu hep aynı şekilde tekrarlamak zorunda mı?lütfen bana bir çözüm yolu söyleyin:(:(:(

img

patrick

16 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, kediciğe geçmiş olsun! Ne kadar zor olduğunu bilirim. Benim kedim de 2 defa aynı problemi yaşadı ama bayıltmadan sonda takmadılar. Bir hafta süreyle de ayrıca antibiyotik iğne yapıldı. Birinci hastalığından sonra ilaçlı mama dışında arada sırada normal mama vermiştim. Buna rağmen tekrarlayınca devamlı ilaçlı mama vermeye başladım. Şimdi uzun bir süredir gayet iyi. İlaçlı mamayı ne zamandır kullanıyorsunuz acaba? Daha önceden ufak bir tıkanma kalmış olupta tekrarlama yapmış olabilir belki...Sizin mamanın markasını bilmiyorum ama benim kullandığım ilaçlı Hill`s s/d bunu bir kaç ay kullanıp sonra Hill`s c/d ye geçtik. Bir de su kabına kendi kullandığınız içme suyundan koymanızı tavsiye ederim.

img

harebell

16 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ