Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Rottweiler

Selam. Störlin adında 9 aylık bir safkan almanyanın rottwel kasabasından getirttiğimiz bir rottweilerimiz var.Geldiği günden beri hiç bir sorunla karşılaşmadık.Henüz 9 aylık olmasına rağmen veterinerimizin söylediğine göre 1,5 yaşında bir rottweiler görünümünde ve cüssesinde.Dışarda gördüğüm diğer rottweillerle de kıyasladığımda diğerlerinden aşırı şekilde büyük ve kuvvetli.Fakat bir türlü ama bir türlü tuvalet eğitimini verememkteyiz 9 aylık olmasına rağmen alışmadı gitti.Köpek eğitim merkezine verdik ve şu an orada ileri itaat eğitimin yanı sıra tuvalet eğitimide verilecek fakat ben hiç umutlu değilim :) Diğer Rottweiler sahipleri ile forumda sorunu çözersek çok iyi olur.Forumda yeniyiz köpeğimiz 9 aylık çiftleşme ayını doldurduğu zaman herhangi bir ücret karşılık beklemeksizin yavruları vereceğiz.Tek Şartımız yavruyu alacak kişiyi yüzyüze görmek,yavrumuza nerede bakacağını görmek ve asla kuyruğunu kestirmeyeceği sözünü almak.Şimdiden yavru isteyen varsa sözleşebiliriz.Nolur Şu Bizim Koca Oğlanı artık eve değilde Başka biyere pisletmeyi site halkı olarak halledelim :) Alakanıza Şimdien teşekkürler.

img

x7even

16 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, banada habe verirseniz evimin bahçesinde ozgurce yetişmesini saglayabilirim.ilgilenırseniz.emailim : [email protected] teşekkurler

img

asistdr

16 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bende yawru rot beslemek istiyorum ve uzun süredir arıyorum evimizin bahçesi müsait yuvası bile hazır durumda ama rot bulamıyorum ilgilenirseniz sevinirim mail adresim [email protected]

img

sekill8

16 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrhaba bende uzun zamandır rot arıyorum evimizin bahçesi uygun yuvası bile hazır yanlız rot bulamıyordum ilgilenirseniz sewinirim msn adresim [email protected]

img

sekill8

16 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ