Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

her turlu ciklet ariyorum yeni basladim

selamlar yeni buyuk bi akvaryum aldim ve her turlu her boy ciklet alabilirim yeterki anlasalim ben almayi cok istiorum yardimci olursaniz iyi olur

Selamlar hocam eğerki ist.Avr.yakasındaysan elimde nadir tür olarak Maviprenses-Acei nigara (beyaz kuyruk) ve diğer tür olarak sarı prenses yavrularım mevcut.İlgilenirsen eğer [email protected] adresinden detaylı olarak resimleri yollayabilirim.SEYİT

kardesim o baliklardan bende var ama sendende alablirim sorun olmaz karma bi akvaryum yapiorum nede olsa boylari fiyatlari hakkinda elbet konusur anlasiriz.seni ekledim msn ye ordan gorusuruz olmazsa

adres neresi kardeş anadolu yakası

http://www.akvaryumlar.net/forum/showthread.php?tid=466 işte satılıklarım bi bak istersen.

slm elimde 50 ad karışık ciklet var papaan sarı prenses mücevher birkaç çeşitdaha düşünürsen [email protected]

img

dogus79

16 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş iki adet 12 cm boyunda mücevherim var ikisini en son 20 ytl den bırakıyorum almak istersen [email protected] a mail atabilirsin yer ANKARA/KEÇİÖREN

img

eskiyainanc

15 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Tüm türler için teklif verebilirim, web sitemize bir bak http://malawiankara.tr.gg işine yarayan birşey olursa görüşelim... Selamlar, malawiankara

img

elements

16 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb arkadaşm bende 200 kadar sarı prenses var ankaradayım istersen görüşelm..bana genchakan35hotmail.com dan ulaşabilrsn..

img

hakan3506

15 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 ADET FRNTOZA 2 ERKEK 2 DİŞİ ERKEGİN BİRİ 15 DİYERİ 12 CM DİŞİLERSE BİRİ 14 BİRİ 12 MC 5 ADET sarı pirenses 1ERKEK 4 DİŞİ DEVAMLI SURETLE YAVRU VERİYOLAR 3 ADET AYSMEN ,İCEMAN 1 ERKEK 2 DİŞİ DEVAMLI YAVRU VERİYLAR 2 ADET YUNUS 1 ERKEK 1 DİŞİ DEVAMLI YAVRU ALIYRUM 3 ADET SARI İNPARATR 2 DİŞİ 1 ERKEK BUGUN YARIN YAVRU VERMEYEE BŞLARLAR 2 ATET MÜCEFER SANIRIM 2SİDE DİŞİ 2 ADET JOKER 1 ERKEK 1 DİŞİ 1 ADET VATOS fiyatta kesin anlaşıcagımızı düşünüyorum 0554 374 50 55 [email protected]

img

beriber

15 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ