Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

IMDAAAAAATTT 2 TANE CANAVARRIM VAR BASEDEMIYORUNM:) KAVGA EDIYORLAAAARRR :(

MERHABA HERKESE YA IGUSLARIM DELI ETTI BENI, TAM EMIN DIILIM AMA BENCE BIRI DISI BIRI ERKEK. ERKEK DISIYI KOVUP DURUYOR,SIMDILIK AYIRDIM ONLARI AMA HEP BOYLEMI OLUCAKLAR? BIDE YASLARINI NASIL TESBIT EDEBILIRIM? ARKADASLAR GERCEKTEN IMDAT!!!!!! BUARADA CANAVARLARIMIN ADI LUCKY VE CINDY. COOOOOOKKKKK SEVIYORUM ONLARIIIIIII....... HEM CINDY BANYODAN SONRA KUCAGIMDA UYUMAYI COK SEVIYOR:) LUCKY`DE NEN COK BANA KUYRUK ATMAYI SEVIYOR :S

img

lizardgirl

16 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASIM BENİMDE İGUANAM WAR ADI HAŞMET BOYU 46 CM.YAZDIGIN YAZIYI OKUDUM AMA BİR ÇARESİ YOK !!!!!!!!!!!AYRICA SORMA DEDİĞİM HALDE BURDAN SORU SORDUGUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.SANA BAŞARILAR DİLİYORUM İGUANA BAKIMI HAKKINDA !! ANLAMIŞSINIZDIR UMARIM..!

img

saadegazoz

16 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam simdi gordum bunda en son mesaj olarak dırek msn adresım verıyorum umarım benı bulursun [email protected] gorusemek uzere.

img

xcvxc

19 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iguanaları mutlaka ayırmalısın ve bir araya getirtmemelisin hatta mümkünse biri bir oda da diğeri başka bir odada dursun. Benim igular öyle yaşıyorlar. Biri dışarıda iken asla diğerini çıkartma saldırırlar birbirlerine, ancak çiftleşme zamanı geldiğinde yanyana getirebilirsin onları :) Kolay gelsin.. iguana bakımı zordur hele iki tane daha da zordur kendimden biliyorum...

img

ozzie

18 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

LizardGirl iguanalar yemeklerine dokunulmasında hoşlamaz

img

mustafa_00

15 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ