Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ANKARA-VAN

seLamLar ben 20 yaşındayım.Ömrünü benimLe geçirecek bembeyaz mavi gözLü ankara oLmassa van kedisi arıyorum.Mümkünse 1 yaşına kadar ve dişi oLması tercihimdir ama erkek de oLur.Şehir önemli değil,uçakLa THY dan aLdırıcam eğer başka şehirdeyse..Çok istiyorum ve tüm şartLarı hazır,bunLara sahip oLacak kedimi bekLiyorum..

img

bianco

15 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim 1 yaşında erkek angoram var istanbuldayım..3 aşısıda var...ücretli isterseniz benim kedim var

img

salpi

15 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, ilanın hala geçerliyse benim 1 yaşında erkek van-iran kırması bir kedim var.aşıları tam, kısırlaştırılmış...

img

elif_s

15 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar, bende safkan, beyaz, erkek bir van kedisi var, 4 aylık. eğer gerçekten bakabileceksen ücretsiz vermek istiyorum.

img

alper83

15 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu arada mail adresim [email protected]

img

alper83

15 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Izmirdeyim. 2,5 aylik van kedim var. Erkek, bembeyaz tuylu ve bal rengi gozleri var. Cok sirin ve insancil. Kisirlastirmasini ve tum asilarini yeni yaptirdim. Ilgilenirsen telefonum 0532-7469511. (ucretsiz olarak verilecektir)

img

srp55

15 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,5 aylik erkek, kisirlastirilmis van kedisine hala sicak bir yuva bulmaya calisiyorum. Bir hafta once sahibini bulmustu ama alan kisinin esinin istememesi sonucunda minik kedicik geri geldi. Hala ilgilenen varsa izmir karsiyakada oturuyorum. Telim 05327469511, 02323243300.

img

srp55

ÖZEL MESAJ

pardon ev telimi yanlis yazmisim. Dogrusu 02323242200

img

srp55

ÖZEL MESAJ

van kedisi ile iran kedisi çiftleşmesinden oluşan yavrular var. ankarada bulunmaktayım. ayrıca 1 yaş dolaylarında olan saf kan van kedisi bulunmaktadır. ilgilenenler için [email protected]

img

selman32

15 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İki adet safkan 8 er aylık Van kedileri, onlara kol kanat gerip iyi bakacak bir kedi severe ücretsiz olarak verilecektir. Kısa bir süre önce aldığımız yavruları, yurtdışı seyahati dolayısıyla üzülerek vermek zorundayız. Tüm aşıları parazit ilaçları yapılmış bembeyaz pırıl pırıl biri erkek (mavi-sarı gözlü) diğeri dişi (mavi gözlü) yavrulara kucak açacak gerçek bir kedi sever arıyorum. Edirne-uzunköprüdeyim yalnız 0 532 6111709

img

hhkarahan

14 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ