Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

aldığım miski yumurtladı

Şöyle dediğinizi duyar gibiyim yav bizimki 2 ayda bir yumurtluyo nevar bunda :) kuşu kısır diye aldım aldığım yerdede yumurta baktırmışlar bende 2 çift yavru aldım 2 gün önce gözlerime inanamadım birini yumurtlamış ikinci de yoldaydı :)not: aldığım adam öğrenince pek sevinmedi:))

img

efe81

16 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş bende kısır diye aldıgım kuş yumurladı.kuş yerini sevmesse yumurta yapmıya bilir önemli olan kuşun rahat etmesi tuz ve yumurtakırını eksik etme cok faydası var.saygılar

img

cikletgokhan

16 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

verdiğin bilgiler içi tşk ince yumurta kabuğu için ne yapabilirim

img

efe81

ÖZEL MESAJ

tuz ve yumurta kırıkları ne işe yarıyo pek bilgim yokta bi yardım edermisiniz???

img

bugra_58

16 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya kardeşim bi cvp verin ltf

img

bugra_58

ÖZEL MESAJ

yumurta kabuğu kasiyum açısından kuşlar için önemli tuza gelince her canlı gibi kuşlarında tuza ihtiyacı vardır ancak çok az googleden **güvercinlerde tuz ihtiyacı** yazarsan bir sürü makale var onlardan yararlanabilirsin kolay gelsin

img

efe81

ÖZEL MESAJ

arkadaşım tarih ve saate bakarsan sende göreceksin sen sitem ederken aynı saniyelerde bende sana cevap yazıyomuşum o yüzden en iyisi biraz sabır burda yazan insanlar yazılarından dolayı para almıyo o yüzden sadece birilerine yardımımız olur düşüncesindeyiz ancak hoşa gitmiycek kelimelerden kaçınalım umarım herkes böyle düşünüyodur

img

efe81

ÖZEL MESAJ

ok kardeş saol kusura bakma.

img

bugra_58

ÖZEL MESAJ

sert çıktıysam özür dilerim ama benzer siteler o kadar kirlenmişki tepkim geneldi kırdıysam tekrar özür dilerim

img

efe81

ÖZEL MESAJ