Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

ANKARA / Barınağa Gidecekler :(((

Birbirinden güzel 2 arkadaş var Ankara`da..Karakız UMUT ve SARI OĞLAN Kaderleri aynı..Sahipleri tarafından terkedilmişler ve bir arkadaşımızın baktığı yerde de bazı apartman sakinleri tarafından istenmiyorlar . Arkadaşımızın mesajını aşağıya geçiyorum.. Bu 2 çocuğa bir yer bulalım artık son şansları... :(( [quote="Handan2"]Arkadaşlar uzun zamandır aşağıdaki linklerde hikayeleri bulunan iki kediye yuva aradım. Kediverenlerdeki forumu takip edenler bilirler. Birisi yuva arayan daltonların annesi kara kızım Umut, diğeri gene sokağa terkedilen sarı beyaz oğlan... http://www.kedigen.com/forum/viewtopic.php?t=35817 http://www.kedigen.com/forum/viewtopic.php?t=35818&postdays=0&postorder=asc&start=0 Haftasonu binadan geldiler ve ortak alanda kedilere mama vermeye hakkım olmadığını , o alanda herkesin hakkı olduğunu söylediler-ki ortak alanda (binanın uzağında çöpe yakın köşe)bu kediler mama yiyince gidiyordu-. Kara kız ve sarı oğlan insanlara alışık oldukları için sabah ve akşam ısrarla kapının önünde bekledikleri için diğer kedilerde onlara uyup(daha önce beklemezlerdi) beklemeye başladılar ama sayı asla on olmuyor 6`ya çıkıyordu ki bunların çoğu uzakta bekleyen kediler. Ortak alanı işgal süresi yarım saat.Orada yatıp kalkmıyorlar. Sadece kara kız ve sarı oğlan çok vakit geçiriyor. Hayatımda hiçbukadar kırıldığımı kırılmaktan öte üzüldüğümü hatırlamıyorum. Sabaha kadar uyuyamadım. Çok çabaladım. Hele karakızım çok uzun zamandır yuva arıyor. Umarım bu güzel kızı kimse alıp bir yere atmaz. Hala çevreme danışıyorum. Almak isteyen var mı diye. Ama insanlarımız sabırsız..Sevgisiz.. Tahammülsüz. Bu iki kediyi bir yelere atmalarından korkuyorum. Binada ne var canım yesinler diyen çok iyi komşularımda var...Ama iştebir grup maalesef bu konuda acımasız. Heriki kedide kendilerini gerçekten sevecek bir aileyi hakediyordu. Kara kızım sarı oğlum, Çok üzgünüm sizi sokaklardan kurtaramadığım için, Çok üzgünüm sizi alan insanlar sokağa attığı için[/quote] Handan Hanım: 0539 871 61 80

img

joya

18 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ