Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 10.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben alabilirim köpekleri çok seviyorum benim için çok iyi olur cep:05388767718

beni arayabilir ve alabilirim

buca toki izmir aydoğdu mahallesi b1 18 kat 7 daire 33

bana bildirirseniz çok iyi olur!!Undecidedæ bb

hakan yazdı :
köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

sharkky

11 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm kardeş ben ankaradayım köpek kaldıysa alabilirim ne olur bana bir tane köpek ayarla ben evde bakacağım 

hakan yazdı :

img

umtkrblt

11 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan kardeş bir tanesini bana ayarla telefon=05416881999 şimdiden tşkr ederim

img

umtkrblt

11 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam kardeşim eğer yavrulardan kaldıysa görüşelim anneme anneler günü hediyesi olarak istiyorum 0554 869 54 64 [email protected] ekleyebilirsin de.sevgiler...

hakan yazdı :

img

memom1981

11 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan yazdı :
S.a bende ücretsiz köpek arıyorum istanbuldamısın abi eğer istanbuldaysan ara beni veya ben arıyim numaram 0539 729 79 05

img

emre79

11 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan bey ben ilgileniyorum lütfen beni arayın 

cihan 05418559867

hakan yazdı :

img

culkem

11 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan  bahçemıs var bizde oraya bır kopek arıyorum  sende istersen ala bılırım.!

hakan yazdı :

img

mkaanz

11 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım ben veterinerim eskişehir beylikova ilçe tarım müdürlüğünde çalışıyorum çiftliğim var ve bir erkek bir dişi kendilerine ait kulubesi ve 24 saat balıcılarıyla yuvaları hazır. birde güvenli bir yer bulamazsan hepsini alabilirim yeterli yerim mevcut.  

hakan yazdı :

img

e_savas78

19 yıl 1 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sa ben batuhan ve köpekleri çok seviyorum ve istanbul sefaköy fevzi çakmak kenan sokak ta oturuyorum eğer bi iişinizin yoksa 3-4-5-6 aylık olan erkek köpeklerden birini getirirmisiniz .

hakan yazdı :

img

intycom

11 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lütfen telefon numaranızı bırakırmısınız

img

myjacksparrow

11 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ