Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 4.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben mersin anamurda oturuyorum ve köpeklerden birine talibim.erkek veye kız farketmez.durumum var eger verirseniz erkekli dişili de alabılırım telefonum 05065855990 istediginiz zaman arayın lütfen. yada mailime bir maille bana numaranızı bırakın ben arayayım [email protected]ın

img

erda_56

17 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EĞER HALA DURUYORSA ASKERLİK ŞUBESİNDE BAKILMAK ÜZERE YAVRULARDAN İKİSİNİ ALABİLİRİZ. ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI

img

volkan3348

15 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EĞER HALA ELİNİZDEYSELER ASKERLİK ŞUBESİNDE BAKILMAK ÜZERE İKİSİNİ ALABİLİRİZ ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI 04227712037

img

volkan3348

15 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir tane erkek almak istiyorum.ben bartın da oturuyorum.siz hangi şehirdesiniz acaba.mail veya msn yoluyla görüşelim. msn:[email protected]

img

yasar_sina

15 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben ankara yıldızda oturuyorum yavrulardan bir tanesini alabilirm [email protected] mail adresim

img

cankayali

15 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb BEN ANKARA BATIKENNTEN,,BİRAZ GEÇ OLDUĞUNU FARKINDAYIM AMA YAVRULARDA ERKEK KALDDIYSA BEN TALİBİM..DAHA ÖNCEDE Bİ DOBERMANIM VARDI...İYİ BAKACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ TEL NUMARAM O5462035977 MSN [email protected]

img

ivyoceann

15 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba eğer düşünürseniz ben bir tane almak istiyorum kendi köpeğimi 23 gün önce araba çarpması sonucu kaybettim paraylada köpek almak istemiyorum eğer uygun görürseniz görüşmek isterim saygılar iyi günler

img

sugaye2

15 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım ben 10günlük evliyim eşim köpek istiyr bende çok seviyorum eger bir erkek yavru verirsen eşim ve ben çok mutlu olucaz teli veriyim.çaldır ben ararım sorun degil 5334177185 yavru bizimle çok mutlu olucak emin olabilirsin.istedigin zamanda görebilirsin.

img

kor

15 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb aydın-germencikte oturmaktayım_vermeyi düşünüyosan e-mail adresim [email protected]

arkadaşım bende erkeklerden bırıne talıbım ona ıyı bakıcagıma soz verıyorum bahçem var buyuk biyerde bakıcam ona numaram 05554057918 msn: [email protected] kopeklerden bırını vermek ıstersen ıkısındende bana ulaşabilirsin farketmez

img

swort_swort

15 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ