Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 9.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA BEN İSTANBULDAN KÖPELERİNDEN BİRDİŞİ BİR ERKEK ALMAK İSTİYORUM BAHÇEM ÇOK GENİŞ İKİDE SÜPERYUVA SAHİBİ OLUR İSTERSENİZ İSTANBULDAYSANIZ YERİMİ GÖRMENİZ MÜMKÜN TELİM 05335691410 İSTERSENİZ MSN DEN ULAŞIN [email protected]

img

damat

16 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeklerinizden 1 erkek 1 dişi sine talibim evimiz müsait bahçeli geniş arazili yerimizde var biz hayavan dostuyuz eğer sizde uygun görürseniz 2 tanesine talibim msn adresim : [email protected] bana bu mailadresinden ulaşırsanız sevinirim

img

kaan50

14 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben bir dişi ve bir erkek yavru alabilirim daha öncede bakmıştım eger cvp verirseniz çok sevinirim 2 dönüm bahçeli evim var şimdiden teşekkürler tel no 05438861247

img

selim_54

14 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşım. bnde dneizlide yaşıyorum hatta kasabasında çok iyi bakablrm bahçem oldukça geniş daha önceden deneyimim war alman sibirya baktım bna wermek istersen 05542490709 [email protected]

img

türker31

14 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merabalar bende sahiplenmek istiyorum 2 katlı müstakil evde otuyorum bahçemizde var köpeğimizin rahat edeceğinden emin olabilirsiniz irtibat için: [email protected]

img

tuannna

14 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer ankaradaysanız ve yawrulardan kaldıysa bi tanesine sahiplnmk istiyorum evimde bakacağım önceden 2 köpek besledim.

img

goldenneslihan

14 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben hepsine talibim numaram 05358978055 [email protected]

img

alialpguvendi

14 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende izmirdeyim bir dişi doberman istiyorum ilgilenirseniz 05544189205 evim bahçeli ve daha önce köpek besledim le malesef 14 yaşında öldü oda doberman dişiydi onun yerini dolduracagına eminim tabi sizde uygun görürseniz

img

serkananil

15 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan bey siye buradan ulasmak imkansiy gibi gorunuyor cunku ilatisim adresi birakmiyorsunuz 05544189205 [email protected]

img

serkananil

15 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

marhaßa bahceli bir ewimiz var bakabiLeceğimizi düşünüyoruz karDesim hasTa oLduğu iCin desTek oLabiLecek ve onu mutLu edeßiLecek bi köpek arıyoruz oyüzden köpeğinize taLipiz bundan öncede 1 köpek daha baktım ama yası dolduğu icin öldü

img

cashxd

14 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ