Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Hollanda Lop Tavşanlarımın Bütün RESİMLERİ .. iyi seyirler

Arkadaşlar daha önce gördüğünüz anne dişi ve kahve erkekle baba tavşan dışında hepsi benim yavrumdur .. Tavşanlar tamamen orjinal olup baba erkekler dışında kendi yavrularımın hepsi uzun tüylü yuvarlak kafalı , ve kulakları yere değen lop tavşanlarıdır .. İlk batın yavrularımda doğum yapmaya başladılar .. şu an anne altında tek bir yavru olduğu için yavru olarak sadece onu koyabiliyorum .. diğerleride kendime ayırdığım damızlık tavşanlar .. zamanla bu başlık altına resimleri eklicem .. Doğum olduktan sonra yavru sayısına göre fiyat belirlenecektir ilgilenen arkadaşlar mail atabilir yada telefondan ulaşabilir bana .. Msn : [email protected] Gsm : 0533 243 44 66

anne tavşan sonraki resimdeki yeni doğum yapmaya başlayan tavşanların annesidir ..

baba tavşan alttaki resimlerdeki koyu kahve erkek dışında hepsinin babasıdır ..

diğer erkek tavşan...  bu tavşandan sonrakiler üstteki diğer çiftin yavrularıdır .. bu erkek ise yeni doğum yapmaya başlayan kendi yavrularımın eşidir bunun sebebi kan değişikliği ve alacağınız yavruların kardeş olmamasından ötürü çiftleştirebilip yavru alabilecek olmanızdır ..

ilk yavrulardan dişi şu an hamile ilk doğumunu bekliyorum ..

ilk yavrulardan dişi üsttekinin kardeşi....  şu an ilk doğumunu yaptı ve bir yavru doğurdu .. yavru satıldı .. alttaki resimdeki yavru ..

son yavru tek kardeş henuz 12 günlük ..

ilk doğumdan kendime ayırdığım erkek .. üstteki 2 dişinin kardeşi ..

ikinci doğumdan erkek şu an bende ama ankaradan tankut beye satıldı ..

ikinci doğumdan dişi kendime ayırdığım bir aya kadar eşe gelecek .. yukardaki erkeğin kardeşi diğer 6 kardeşi satıldı ..