Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

Sağlıklı ve Ucuz İguana Arıyorum

İyi günler Arkadaşlar bu sitede yeniyim. petarkadas sitesinde omega03 ismiyle uzun zamandır vardım. iguşumun ordanda resimlerini görebilirsiniz.65 cm civarındaydı hemen hemen 15 cm ken ufacıkkenden büyüttüm geliştirdim. ama ne fikmetse antalya tatilimde bırakacak kimsem olmadıgından yanımda goturdum son döneceğimiz gün kafesi nasıl açıldıysa güneş altında dışardayken kaçtı ve bulamadık ailecek çok alıştık ve sevdik bu yüzden yeni bir iguş iguana arıyorum. mümkünse dişi olmalı yada erkekte olabilir. fiyat olarak istanbuldaki pet shoplar da 45-50-60 ytl civarında satışı var burdaki Pet shop (afyon)yanımda bire bir telefon ederek sordu ama ellerinde kalmamış gelecekmiş. gelmesini beklemeden buralara sorup almak istedim ama sitede maşallah herkes hayvan satışından büyük kar lar bekliyor. ve maşallah 300 - 150 - 500 diyenler var onlara yuhhhhh diyorum. başka şey demiyorum. hayvanlar sevmek için beslemek içindir rant için gelir elde etmek için değildir. tamam gelirde elde edilir ama bu kadarıda fazla. eğer uygun fiyata iguana satan varsa mailim [email protected] mail atsınlar.

size çok hak veriyorum. bende yavru iguanaya ısıtma taşı şuyu buyu tam kapsamlı 200lira dan fazla ücret ödeyemem