Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

uçamayan yavru kuş buldum

merhabalar. Bugün sokakta giderken iki kanadını boydan boya açmış caddenin ortasında yatan bir kuş buldum. canlıydı. Bir sakatlığ var mı yok mu diye veterinere götürdüm. Birşeyi yok ama bunlar gündüz görmezler gece uçarlar dedi. yalnız galiba bu yavru belki bir süre bakmanız gerekebilir dedi. Büyük kafalı,çirkince bir kuş.Boz renkli.Büyüklüğü kumrudan küçük gibi. yeni uçmaya başlamış bir yavru kumru kadar en fazla.Belki ondan da biraz küçük olabilir.Şu an daha hava tam olarak kararmadı. balkona koydum. orada yerde sürünüyor. su verdim içmedi yada içiremedim. ben kuşlardan hiç anlamam. Bu kuşa nasıl bakacağım? veteriner etcil olabilir dedi.yavru mudur onu da tam anlamadım. ben bu kuşu nasıl besleyeceğim. süt içer mi yavru ise.yardımınızı rica ediyorum.bu konuda yardımcı olabilecek başka bir forum var mıdır?onlara da sorayım.teşekkürler.

img

nıl2113

15 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bulduğunuz kuşa ait resmi buraya ekleyebilirseniz, size yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır. Resim eklemeyi bilmiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak resmi nasıl ekleyeceğiniz konusunda gerekli bilgiyi bulabilirsiniz.

http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=4&FRef=19&BRef=51604

img

kuscuali

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ