Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

hamster ımı bugün aldım bakımı hakkında bikaç sorum var??

hasmter ımı bugün aldım bana alışması için ne yapmam lazım bikaç yerde sahibini tanıma huyu yoktur herhangi bir insanla sahibi arasında pek ayrım yapmaz fln diyor gerçekten öylemi?ve ısırmasndan çok korkuyorum elimi falan uzatınca ani tepkiler veriyor kendini sevdirmiyor sürekli kaçıyor bunun için ne yapmam lazım yardımcı olurmusunz lütfen?

img

ncbe_timothy

15 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alısması için kafesin demerinden çekirdek uzat ısırınca acıtmaz

http://hamsterimveben.com/forum/forumdisplay.php?fid=7 merak ettiklerini burda bulabilirsin

img

libi

15 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4-5 hafta beklemelisin bu süre zarfında hamsterine yan gıdarlar ver elinden sana güven duyacaktır ve kendini sevidirecektir .uyurken rahatsız etme çok kızıyo . zaman ilerledikce onu eline alıp öpücek koklucak ve oyunlar oynucaksınız .sadece 4-5 hafta ona zaman vermelisin..

img

r0byn

15 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bi kere onun kafesine elini sokup onu eline almaya çalıştıysan bu normal çarkına suluğuna yemliğine ellediysende saldırgan olabilir r0byn haklı ona biraz süre verki yeni ortamına alışsın.kafesinden doğru ona bak ona yumuşak bir ses tonuyla konuş yavaş yavaş seni kendine alıştıracaktır..

ya bikere hamsterın kendine alışmıyo saa eline hamstırın en sevdiği yemi al ve onun doğru uzalt ve hiç kıpırdama bunu yaparken yanında kimse olmasın hamster eline gelip yemi yer ve sende onu fark ettirerek onu yavaş ca okşa sanra o senin omzuna doğru çıkar ve onu seve bilirsin ama bu işlemi yaparken yanın da kimse olmasın kokuna alışması lazım

img

rock4over

15 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hamsterla ilgili bilşgi öğrenmek isteyen ler eklesin [email protected]

img

rock4over

15 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ