Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Ankara/Van/İran kedisi arıyorum...

Sevgili arkadaşlar, kedilerin beyaz olması önceliğimdir. Göz rengi vb. şeylere fazla takılmam. Önemli bir hususta yavru olması. Çünkü büyümesini vb. görmek istiyorum. Bakım konusunda hiçbir şüpheniz olmasın. Ailede eskiden kedi besleyen birçok kişi var. Kedilerin huyunu, suyunu bilen kişi dolu yani. Onun dışında ev ortamı müsait, evde yeterince olan biriyim. Bunların dışında ailemden biri kesin evde olur. ( kardeşim vb. ) Kedi yanlızlık çekmez yani. İlgilenenlere teşekkürlerimi şimdiden sunarım...

img

cenky

15 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hangi şehirdesiniz?size ulaşılabilecek tel yada mail adresi yazarsanız,iletişim daha kolay olur.

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Bursa`da oturuyorum. E-mail: [email protected] Direk kopyalayıp ekleyiniz veya siz verin. Çünkü harflerin yerlerini epey kişi karıştırdı. :)

img

cenky

15 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Izmirdeyim. 2,5 aylik van kedim var. Erkek, bembeyaz tuylu ve bal rengi gozleri var. Cok sirin ve insancil. Kisirlastirmasini ve tum asilarini yeni yaptirdim. Ilgilenirsen telefonum 0532-7469511. (ucretsiz olarak verilecektir)

img

srp55

15 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,5 aylik erkek, kisirlastirilmis van kedisine hala sicak bir yuva bulmaya calisiyorum. Bir hafta once sahibini bulmustu ama alan kisinin esinin istememesi sonucunda minik kedicik geri geldi. Hala ilgilenen varsa izmir karsiyakada oturuyorum. Telim 05327469511, 02323243300.

img

srp55

ÖZEL MESAJ

pardon ev telimi yanlis yazmisim. 0232 3242200 olacak.

img

srp55

ÖZEL MESAJ