Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

İlk Kez Köpek Sahibi Olacağım YARDIM LÜTFEN

Arkadaşlar merhaba; İstanbul Şişli`de kendime ait apartman dairemde ikamet etmekteyim, 27 yaşındayım, akvaryumlarım ve 1 muhabbet ve 1 saka kuşum ile mutlu mesut yaşayıp gitmekteyim.Artık çocukluk hayalim olan bir köpek sahibi olmanın vakti geldi diye düşünüyorum ve yaklaşık 1 senedir de konu üzerine araştırmalar ve nabız yoklamaları yapıyorum.Bir köpek sahibi olmak için kendimi hazır hissediyorum. Bana arkadaşlık edecek, sevgimi paylaşacağım, beni dinleyecek, hissedecek bir köpek sahibi olmayı çok istiyorum.Bu sebeple ki almak istediğim iki cins köpekten birini edinmek istiyorum.Bunlar BOXER ve ROTWEILER bu iki cinsten birine sahip olmak istiyorum. Konu hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşmanızı önemle rica ediyorum, özellikle boxer ve rottweiler sahiplerinin görüşlerini önemle rica ederim. dileyen arkadaşlarım [email protected] adresinden bana ulaşabilirler, lütfen konu hakkında yardımcı olunuz. teşekkürler

img

brabus

16 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hem boxer hemde rottweiller beslemiş birisi olarak bence kesinlikle bu köpekleri almamalısın.. bu köpeklerin ayarında alman çoban köpegini tavsiye edebilirim sana.. rottweiller gibi sert ve boxer gibi inatçı ve aceleci bir köpekle başlamamalısın.. bu zamanla hem içindeki köpek sevgsini köreltir hemde köpegini mutsuz eder.. bence alman kurdunuda düşün karar senin....

img

tech9nine

15 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

labrador için ne diyorsun ?nasıl bi cins karakteri nasıl

img

zeybekboyu

15 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ