Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

bir kopek arıorum ama hangi cins

selam arkadaslar çok kararsız kaldım bana yardımcı olur musunuz... evde beslemek uzere bir kopek arıorum ama oyle kucuk sus kopegi sevmiyorum. hatta mumkunse kocaman olsun ki bogusabilim :)) agresif olmayan ama her onune geleninde onunde sırt ustu yatmayan bi şey arıorum. kısacası sıcakkanlı aile fertleriyle iyi anlaşacak, hem oyuncu hem koruyucu ama kesinlikle koruyucu ozelligi pitbul kıvamında olmayacak bir kopek istiyorum... bi parca arama yaptım fakat cok fazla ırk varmıs içlerinde kayboldum gittim yardım ederseniz cok sevinirim fikir ve onerilerinizi bekliyorum

img

mapavri

17 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben yardımcı olabilirim,elimizde her tür bulunmakta Melih ÇEVİK [email protected] www.izmirpetmarket.com 0554 749 32 32

img

izmirpetmarket

15 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim tam da sizin istediğiniz gibi bir köpeğim var.inanın pişman olmazsınız.çok sevimli bişey.bizim şartlarımızın zorlaşması nedeniyle iyi bir aileye vermek istiyoruz.ilgilenirseniz fotoğraflarını gönderebilirim. [email protected]

img

selikaran

15 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bence bernard cinsi bi köpek al kocaman hemde büyük ve tatlı internetten bak resimlerine çok zekiler filimlerde hep oynuyor

http://www.evcilkopekler.com/dogru-kopek-secimi-testi yardımcı olabilir

img

pugpugpug

15 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

havlamasından yana sıkıntısını dusunuyorsan golden almalısın.

img

daemon

15 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende Orjinal İngiliz Dalmaçyalı Yavrular Var... Aradığınız Özellikler Sanırım O Kapeklerde Mevcut. 0546 731 13 14 ANTALYA ÜCRETLİ...