Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

acil siyam yavruları ,istiyorum

arkadaslar 2-3 ay arası siyam yavrusu arıyorum lutfen cevap yazın

img

elvina

15 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 yaşındaki erkek siyam kedime aile arıyorum. aşıları tam, bakımlı bir kedi. ilgilenenler mail atabilir [email protected]

img

lastik

15 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu bir ilandır

img

lastik

15 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

edinmek cok isterim ama ben yavru bulmak istiyorum bide dişi ama cevap yazdığın için sağ ol bişey sorucam ttanıdığın syam yavrusu satan bir pet shop varmı istanbulun içinde

img

elvina

ÖZEL MESAJ

Bende dişi düz kuyruk siyam yavrusu arıyorum. E-posta:[email protected]

img

ipekkeskin

15 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ipek abla abla diyorum çünkü 12 yaşındayım eğer fazladan veren siyam kedisi bulursanız lütfen haberdar edin şimdiden tşkler

img

elvina

ÖZEL MESAJ

ya burda hep su kediyi ariyorum bu kediyi ariyorum yazior lütfen kedileri baska sahiplerine verirken iyce bakin onlarla mesela almanyada öle bazi insanlar bazi özel kedileri alip alip satiyorlar kediler kimlerin eline geciyor yani lütfen dikkat edin kedinin nereye gidecegine nerde kalacagina ömür boyu orda duracagina ona orda iyice bakilcagina , ben almanyada yasiyorum ve burda bi kedi 500-600 ? ama tabi bu kedilerin soylari felan var yani iyi yetistirilmis herseyleri belli ve bu kedileri baska birine satinca yeni sahipleri iyi bir kontrollden geciyor yani size kedileri 500-600? satin demiyorum sadece vereceginiz kisiyi lütfen iyce arastirin yoksa kediler yine sokaga dönüyor

img

yumak54

15 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ