Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

Hobi bahçeme fikri katkı

Bu günlerde yeni hobi bahçemin inşaatı bitirmeye çalışıyorum.Bir yandan duvar-bahçe düzeni ile uğraşırken bir yandan çeşitli kümes hayvanları (ördek,kaz,süs tavukları,sülün,tavus vs.) temini ile uğraşıyorum.Bir yandan da kafes sistemleri konusunda araştırma yapıyorum.Bir süre sonra da iki kovan arı arayacağım tabii o konuda bilgi de. Yukarıdaki tüm konularda arkadaşların fikirlerini bekliyorum. Sait Işık 0532-7928605

img

saitisik

18 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM ARKADAS, KÜMES HAYVANLA5RINI TEMİN EDEBİLECEĞİN BİR YER VAR MI? YOKSA YARDIMCI OLABİLİRİM.BENDE KENDİ ÇAPIMDA BİR SEYLER YAPMAYA CALISIYORUM. HOBİ AMAÇLI.

img

çakıl1905

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Çakıl, Kafesler hazır olmadığından, ancak birkaç sülün,tavus kuşu ve ördek aldım.Tavuk çeşitleri için kafeslerin bitmesini bekliyorum. Sizin yeriniz nerede.Sizde neler var?Şimdi ördekler için, küçük bir gölet üzerinde çalışıyorum. Sait

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

benim bahcem küçük sülün ve tavus kuşum var

img

çakıl1905

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Çakıl, Yeriniz nerede?Hangi tip sülün ve tavus var.Bunlar büyük mü?Ben yeni başladığım için elimdekiler henüz civciv.Yerim 1500 m2 kadar.Tavus kuşu konusunda bilgi rica edeceğim.Geçen gün biri öldü maalesef. Teşekkürler/Sait

img

saitisik

ÖZEL MESAJ

etlik ya da yumurtalık civciv konusunda yardımcı olabilirim telim 0 532 405 9455,iyi günler

img

mzmz600

17 yıl 3 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ