Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

slm tarantulacı ark.lar

ben bi tarantula almak istiyorum.konu şudur ki daha önce hiç böle bi hayvan beslemedim tercih nedenim ise ( bazı yerlerde muhabbet kuşundan bile kolay bıkımı deniyor) bakımı kolaymış ve sıradışı bi varlık bana göre ailemden kesinlikle sorun çıkmaz.ben isteyim onlar karışmaz bilem sorun şudur ki bana bi tarantula lazım :) samsunda yaşıyorum ist a gideceğim önümüzdeki günlerde dönüşte bir adet almak istiyorum. aranızda satılık tarantulası olan varmı ya da istanbul içinde bana önerebileceğiniz bu işle ilgilenen birileri varmı bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bir çok türü var takip ettiğim kadarıyla ancak normal orta yollu bişe artıyorum gerçekçi olmak gereikrse fiyat alarak çok faiş rakamlar veremem ancak normal bişeye bütçem yetebilir şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ediyorum msn [email protected]

img

osman_gazi

15 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım sana yardımcı olabilirim ben satmıyorum tarantulalarımı ama bu sitede beğendiğin ve ucuz fiyata büssürü tarantula var bi bak istersen.. www.tarantulam.com bu siteye üye olup alınık-satılık bölümden beğendiğin tarantulayı seçebilirsin birazda bilgi öğrenirsin o siteden.. tavsiyem Brachypelma smithi uysal ve gösterişli ..

img

chestercb

15 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ