Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

Kuş severler yardım lütfen, miniğim hasta...

Arkadaşlar 5 yaşında bir kanaryam var, herşey normaldi, 6 gün kadar önce bir akşam birden aşırı bir çarpıntı başladı kuşumda.Sabah ilk uyandığında çarpıntısı pek olmuyor, fakat bir kaç saat geçince aşırı bir çarpıntı başlıyor.acı çektiği belli çünkü çarpıntı başlayınca tüylerini kabartıp uyumaya başlıyor.İştahında bir değişiklik yok, iştahı sonderece açık.Dışkısında hiç bir sorun yok, o da normal.Fakat evde sürekli uçardı, şimdi uçmak istiyor fakat uçmaya başlayınca aşırı bir çarpıntı başlıyor.Hatta en son dün akşam kısa bir uçuş denemesi yaptı, uçtuktan sonra konduğu yerden çarpıntı nedeniyle yere düştü.Bu çarpıntı nedir yardım edebilirseniz çok sevineceğim.Şimdiden teşekkür ediyorum

img

purplefairy

15 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a. Kanaryalar hakkında çok fazla bilgi sahibi olduğumu söyliyemem fakat bence sorunu kanarya bölümüne yazarsan sana yardımcı olabilecek daha bilgili arkadaşlar çıkacaktır. Fakat tahminen üşütmüş olabilir. Tavsiyem kuşu yorma yani çıkarıp uçurma ve suyuna günde birkaç damla limon damlat Fakat dediğim gibi yinede kanarya bölümündeki arkadaşlar daha iyi bilirler

img

bimuve

20 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım www.guvenkuscenneti.com da bilgi deposundan bilgi alabilirsin

img

abdullahh

16 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ