Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Sizce Hangi Cins?

Bir köpek almayı düşünüyorum ama terrier gibi o küçücüklerden hoşlanmıyorum,orta boyutluları seviyorum.Aradığım genel karakteristik özellikler ise şunlar:çok sıcakkanlı,oyuncu,itaatkar,çocuklarla arası süper olan,nazik,hoşgörülü bir köpek. Sizce hangi köpeği seçmeliyim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

img

volvoks

15 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, Eğer orta boy ve her kese evcil ve tam bir dost arıyorsanız iki tane tavsiyem olabilir. Bunları dikkate alabilirsiniz. 1. Golden 2. Boxer Bunları araştırın isteklerinize göre uygun bir köpek olduğunu düşünüyorum. Sami Serdar NAYMANLI

img

naymanli

19 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım benim sana tavsiyem ne olursa olsun, dişi bir köpek alman ama eğer koruyucu özellik düşünmüyorsan golden retriever ların dişileri senin için idealdir...

img

mast3r0fsky

15 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

senin istediğin özelliklerin hepsini taşıyan tek bir köpek var o da golden retriever zaten o cinsler kadar aile ortamına uyan süper sıcak kanlı başka bi ırk yok :)

img

ikenancy

15 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar.Artık tek aile uyumlu sevecen köpekler golden retriever`lar değil bence.Golden retriever ve boyutları büyük kavramına giriyor.Her köpek saydığınız bu özelliklere sahiptir.Dişi bir GSD dedikleriniz için çok uygun.Evde bakacak iseniz; golden çok tüy döken bir cinsdir. köpeği nerede bakacağınızda önemli...Bahçe için ise önerilen boxer da çok uyumludur.Eğer golden`ı tip itibari ile seviyorsanız ona çok benzeyen labrador retriever da düşünebilirsiniz. Ama Ben size sahip olduğun Bernese Mountain Dog ırkını öneriririm.Alışıla gelmedik bir ırktır.Golden zekası,rot iskeleti,st.bernard kuvveti ve çift kat postu,bordercollie gibi kıvrak bir cinsdir.Çok da cana yakındır..

img

mervebernie

15 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rot,beagle,husky

img

lastik

16 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ