Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

80*40*40 AKVARYUM.

Akvaryumumu büyütmeye karar verdim.80*40*40 akvaryum arıyorum.isteyen olursa hamster ve üstüne para verıpde alabilirim.

img

myfeed35

15 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Satılan Malzeme(ler): 3 boyutlu arka fonlu bombe akvaryum Adet Fiyatı: 250 Toplu Alım Fiyatı: -- Adedi: 1 İli/Semti: GEBZE / KOCAELİ İrtibat Bilgileri: 0535 703 37 43--- 05066400307 Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: ALICIYA AİT Fotoğraf: VAR Diğer Ek Bilgiler: 3 Boyutlu arkafon 10 kg midye kırıgı 80*55*45 boyutlarındadır + sehbası

img

selim222

15 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mas marka 3 parça alt tabağı üst çerçevesi ve üst kapağı ile siyah renkte plastik kapaklı akvaryum,8mm kalınlığında orjinal fabrikasyon sitemli çift katlı vitrin camından imal edilmiştir çok sağlıklı ve güvenli ve temiz akvaryumdur. AKVARYUMLA BERABER VERİLECEK MALZEMELER: 80*35*50 ölçülerinde 1adet akvaryum Atman f 201 iç filtre 100 wt ısıtıcı Champıon çift hava çıkışlı hava motoru Termometre Suda yanan iç lamba Yavruluk Yeteri kadar kırmızı renk çakıl taşları Bir kaç adet gerçek taş kayalık Bir adet fıçı Bir adet ağaç kütük Dip çekim pompası(birkaç kez kullanıldı) Reklamcıdan alınan siyah renkli arka fon ve manzaralı fon 1 er adet Ço temiz bir akvaryumdur titiz kullanıcıyımdır tüm malzemeler akvaryumla beraber alınmıştır akvaryum 2,5 aylıktır tüm parçalar yeni gibi tertemizdir. Titizliğe önem veren arkadaşlar çok rahatlıkla evinizde oturduğunuz odada gönül rahatlığıyla yeni gibi kullanabilirsiniz. mas marka plastik kapaklı olması akvaryuma ayrı bir hava katıyor,diğer akvaryumlar gibi alemiyon ve metal içermez kaliteli duruşu vardır Akvaryumun altına strafor (köpük) koymanıza gerek yoktur akvaryumun altında kullanılan tabağın dengeleyici özelliği vardır bence 1 numara akvaryum,ben daha büğüne sipariş vereceğim onun için satmaktayım alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Akvaryum şuanda evimde kuruludur görerek karar vermek isteyen arkadaşlar evime gelip görüp karar verebilirler gizlisi saklısı yoktur... [email protected] msn adresim 0505 566 62 07 ahmet

img

adiss

15 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ