Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz yavru terrier veriyorum.istanbuldaki arkadaşlara duyrulur - 3.sayfa

arkadaşlar yavrular daha 1 günlük.sütten kesilmeleri 1.5 ayı bulur ancak evde anneyle birlikte toplam 5 tane yetişkin olduğundan yavrular için yeni yuva arıyoruz.iyi bakabilecek olan arkadaşlar varsa ücretsiz vermek istiorum.fotoğrafları yok şimdilik ama neye benzeyeceklerini görmek isteyenler için bi site linki vereyim.

http://www.warrenphotographic.co.uk/index2.htm

linkteki beyaz kıvırcık tüylü şipşirin sevimli yaratıkların aynısı olduğundan emin olabilirsiniz :)
cevabınızı bekliorum.ayrıca yetişkinlerdende sahiplenmek isteyen olursa şartlar aynı;iyi bakabilecek bir aile ,sıcak bir yuva.

img

sevgiyuvası

19 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba istanbulda suadiyede oturuyorum ve birkac evcil hayvan besledim yavru köpeklere cok ıyı bakabılcegıme emın olabılırsız eger varsa hala ben alabılırım yavrulardan bır tanesını ([email protected])

img

tbyldrm

16 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben arnavutkoydeki ciftligimde bakmak uzere yetiskin veya yavru terrier alabilirim...

img

circassian

16 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbul etilerde oturuorum ve annemle kalıorum evımızın bahçesı yok ama evimiz buyuk ona cok ii bakıcagıma emın olun eger hala vermeyi düşünüoosanız telefonunuzu beklıcem

img

portakal12

14 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Allah rızası için bir tane istiyorum çok yalnızım ama fiyatlar dudak uçuklatıyor lütfen bir tane banada yollayın belki canice ama bir insanı mutlu edeceksiniz ben mardindeyim :( [email protected] Allah rızası için ne olur LÜTFEN...!?

img

hepsicihamster

14 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar ben üsküdar da ikamet ediyorum yavru terier arıyorum ücretsiz mümkünse acill.çünkü onlara bayılıyorum

img

banumimir

14 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar ben üsküdardan banu lütfen bir tane yavru terier istiyorum ücretsiz bakım ve güven açısından evimide görebilirsiniz lütfen allah rızası için [email protected] ulaşabilirsiniz neolur dönün lütfenn

img

banumimir

ÖZEL MESAJ

lütfeen bir tane yavru terier istiyorum lütfenn [email protected] nolur dönün lütfen allah rızası için

img

banumimir

ÖZEL MESAJ

bir tane terier istiyorum yavru beyaz lütfen allah rızası için lütfen [email protected] lütfen

img

banumimir

ÖZEL MESAJ

ben corumdan hatıce gercekten benım olmasını cok ısterım bayram sonu esım ıstanbula gelecek benım olsun lutfen

sevgiyuvası yazdı :
arkadaşlar yavrular daha 1 günlük.sütten kesilmeleri 1.5 ayı bulur ancak evde anneyle birlikte toplam 5 tane yetişkin olduğundan yavrular için yeni yuva arıyoruz.iyi bakabilecek olan arkadaşlar varsa ücretsiz vermek istiorum.fotoğrafları yok şimdilik ama neye benzeyeceklerini görmek isteyenler için bi site linki vereyim.

http://www.warrenphotographic.co.uk/index2.htm

linkteki beyaz kıvırcık tüylü şipşirin sevimli yaratıkların aynısı olduğundan emin olabilirsiniz :)
cevabınızı bekliorum.ayrıca yetişkinlerdende sahiplenmek isteyen olursa şartlar aynı;iyi bakabilecek bir aile ,sıcak bir yuva.

img

kulucanh

5 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,sevgi dolu bir yuvaya sahip olması için 0-6 aylık dişi Maltese teriere anne-baba olmak istiyoruz.Yardımcı olabileceklerin Facebooktan bana mesaj yazmalarını rica ederim.Çok teşekkürler...

img

feyyaztaylan

3 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ