Forum Mesajları

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz yavru terrier veriyorum.istanbuldaki arkadaşlara duyrulur - 3.sayfa

arkadaşlar yavrular daha 1 g&uuml;nl&uuml;k.s&uuml;tten kesilmeleri 1.5 ayı bulur ancak evde anneyle birlikte toplam 5 tane yetişkin olduğundan yavrular i&ccedil;in yeni yuva arıyoruz.iyi bakabilecek olan arkadaşlar varsa &uuml;cretsiz vermek istiorum.fotoğrafları yok şimdilik ama neye benzeyeceklerini g&ouml;rmek isteyenler i&ccedil;in bi site linki vereyim. <br/> <br/> http://www.warrenphotographic.co.uk/index2.htm <br/> <br/> linkteki beyaz kıvırcık t&uuml;yl&uuml; şipşirin sevimli yaratıkların aynısı olduğundan emin olabilirsiniz :) <br/> cevabınızı bekliorum.ayrıca yetişkinlerdende sahiplenmek isteyen olursa şartlar aynı;iyi bakabilecek bir aile ,sıcak bir yuva. <br/>

sevgi yuvası bnu sana yazıyourum yerimiz müsait o yavrulardan birine ücretsis sahip olmak istiyorum lütfen ama lütfen yalwarırım ban bi tane yavru ver bak beni bu kadar yalwarttırdın ben kaç yıldır bu yavru köpek için ağlıyorum lütfen adresim dj_onur_sulu_@hotmail.com

onurrr / 9/14/07 6:00:48 AM

meraba istanbulda suadiyede oturuyorum ve birkac evcil hayvan besledim yavru köpeklere cok ıyı bakabılcegıme emın olabılırsız eger varsa hala ben alabılırım yavrulardan bır tanesını (tubayildirim-@hotmail.com)

tbyldrm / 9/19/07 5:35:19 AM

ben arnavutkoydeki ciftligimde bakmak uzere yetiskin veya yavru terrier alabilirim...

circassian / 9/24/07 6:01:27 AM

istanbul etilerde oturuorum ve annemle kalıorum evımızın bahçesı yok ama evimiz buyuk ona cok ii bakıcagıma emın olun eger hala vermeyi düşünüoosanız telefonunuzu beklıcem

portakal12 / 6/8/09 6:07:45 PM

Allah rızası için bir tane istiyorum çok yalnızım ama fiyatlar dudak uçuklatıyor lütfen bir tane banada yollayın belki canice ama bir insanı mutlu edeceksiniz ben mardindeyim :( hepsi_riza312@hotmail.com Allah rızası için ne olur LÜTFEN...!?

hepsicihamster / 6/14/09 11:39:19 PM

merhaba arkadaşlar ben üsküdar da ikamet ediyorum yavru terier arıyorum ücretsiz mümkünse acill.çünkü onlara bayılıyorum

banumimir / 1/27/10 5:39:55 PM

merhaba arkadaşlar ben üsküdardan banu lütfen bir tane yavru terier istiyorum ücretsiz bakım ve güven açısından evimide görebilirsiniz lütfen allah rızası için banu_erkut_28@hotmail.com ulaşabilirsiniz neolur dönün lütfenn

banumimir / 1/27/10 5:50:29 PM

lütfeen bir tane yavru terier istiyorum lütfenn banu_erkut_28@hotmail.com nolur dönün lütfen allah rızası için

banumimir / 1/27/10 5:52:08 PM

bir tane terier istiyorum yavru beyaz lütfen allah rızası için lütfen banu_erkut_28@hotmail.com lütfen

banumimir / 1/27/10 5:54:05 PM