Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KİM NE BESLİYOR ANKETİNE KATILIRMISINIZ

Merhaba dostlar..bu konu başlığında kim ne besliyor anketi ile daha verimli olacağımıza inanıyorum.Siz dostlar umarım bu formu doldurursunuz. saygılar. ADI SOYADI :Zeki DEMİR MEMLEKET :Adıyaman İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05053105683 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Dev brahma- Dev koşin- melez tavuklar- Tokat tavuğu ve hindi. NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform. Pan teramicin(Krem ve iğne) ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Dev brahma - Dev koşin ve melezler bunlara ait yumurta ve civciv. Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Yılmaz YAVUZ MEMLEKET :UŞAK İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05053927875 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Halkalı sülün, keklik, habeş, kahverengi hindi NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır, palamut pelidi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Kullanmıyorum ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(x)DOĞAL YOL:(x) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Şeffaflık. Tüm alıcı ve satıcıların gerçek kimlikleriyle alışveriş yapacakları bir forum diliyorum. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Şimdilik sadece halkalı sülün. Sezon açıldığında elimizdeki tüm türlerden hayvanseverlere ulaştıracağız.

img

acemi64

16 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Arif Yusuf Girgin MEMLEKET :Uşak İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05354922035 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Dev brahma,cüce ırklar,kıvırcık,çıplak boyun,habeş,tepeli ve sultan,sülün,beyaz hindi,ördek,iran(beç)bıldırcın.ispençler. NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi,yumurta yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform. Pan teramicin,largopen,göz aşısı, ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(x )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: arkadaşlara fazla hayvan bakmak yerine az ama sağlıklı ve bakabilecekleri kadar kanatlı hayvan sahibi olmalarını tavsiye ederim.daha verimli olacağına inanıyorum ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:beslediğim bütün türler

img

arifgirgin

15 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI : Kemal UYGUR MEMLEKET :İstanbul İLETİŞİM BİLGİLERİ : [email protected] 05325246403 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ: İspenç, Beç (tokat) tavuğu, Japon bıldırcını ve Bob-white bıldırcın, keklik. NE TÜR YEM KULLANIYOR: Buğday,Mısır. Piliç geliştirme ve yumurta yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR: Vitaform, antibakteriyel, anti ishal ve adı aklıma gelmeyen 1-2 ilaç daha. ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(X)DOĞAL YOL:(X) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Benim gibi İstanbulun göbeğinde bu canlılarla uğraşmak çok zevkli ve çok yararlı. 10 numara stres azaltıcı :) ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) BAZEN SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER: Şu an bişey satmıyorum.

img

wahshi

18 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle katıldığınız için çok teşekkür ederim... Yılmaz YAVUZ Arif Yusuf Girgin Kemal UYGUR Sizleri tanıdığıma çok sevindim-Memnun oldum.Hepininizin bilgi ve tavsiyelerinize ihtiyacımız var.saygılar sevgiler.

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI:EMRAH KARADENİZ MEMLEKET:GİRESUN İLETİŞİM:[email protected] tel:5342993058 BAKTIĞIM HAYVANLAR:Cüce coşin,Brahma,Fizan,Denizli,Pleymunt,Bıldırcın NE TÜR YEM KULLANIYORUM:Mısır,buğday,yumurta yemi,piliç yemi ÜRETİM TÜRÜ:Şimdilik doğal yol. TAVSİYELER:Yeri ve zamanı olan her kese hayvanlarla uğraşmayı tavsiye ederim.Zamanla çok seviceğinizi söyleye bilirim. ÜRETİM AMACI:Hobi SATTIĞI TÜRLER:Şimdilik hiç bir şey

img

ekaradeniz

17 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :EMRULLAH USTA MEMLEKET :K.MARAŞ İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] 0533 395 1383 0541 395 1383 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:SÜLÜNLER Kırmızı,altın,hatun keklik,TAVUKLAR habeş,brahma,beç ve yavuzkuşu SUKUŞLARI mandarin,kalorin,angıt,kıvırcıkkaz,pekin,yeşilbaş EGZOTİKLER timsah,igoana,pranha,çelincırköpekbalığı NE TÜR YEM KULLANIYOR:DOĞAL YEM HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Kullanmıyorum ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(-)DOĞAL YOL:(*) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ:Bu iş hobi işi olduğu için para ile değer biçilmiyo o yüzden TAKAS tarftarıyım ve msj dan ziyade birebir tlf la irtibat kurulmalı ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:TÜM HAYVANLARIN YAVRULARINDAN ULAŞIM BEDELİ BİZE AİTTİR

img

parkhayvanat

15 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI : ADİL DERİCİ MEMLEKET : İZMİR İLETİŞİM : [email protected] / 0505-6056726 BAKTIĞI HAYVANLAR : ÇEŞİTLİ ÖRDEKLER(10 TÜRDEN FAZLA)-ÇİN VE YERLİ KAZLAR-SÜLÜN-TAVUZKUŞU-ÇİN TAVUK VE HOROZU-DENİZLİ HOROZU VE TAVUKLAR-KÖPEK.. İLGİ ALANLARI : GENELDE TÜM CANLILAR OLMAKLA BİRLİKTE ÖZELLİKLE ;YIRTICI VE VAHŞİ HAYVANLAR-SU KUŞLARI-KEDİ VE KÖPEKLER-YILAN-AKREP.. KULLANDIĞIM YEM : MISIR-BUĞDAY-ARPA-CİVCİV YEMİ-YUMURTA YEMİ-ETLİK BESİ YEMİ-YEŞİLLİK.. İLAÇLAR VE VİTAMİNLER : VETERİNER KONTROLÜ SONRASI GÜNCEL TAVSİYELER.. BESLEME AMACI : HOBİ ÜRETİM TÜRÜ : DOĞAL TAVSİYELER : GÜNÜMÜZÜN YAŞAM STRESİNDEN UZAKLAŞMAK ADINA ÇOK YARARLI BİR AKTİVİTE BU YAPTIĞIMIZ.ANCAK HERKESİN BESLEDİĞİ CANLIYA HAKKETTİĞİ DÜZEYDE BAKMASINI,İLGİ VE ALAKASINI KESMEMESİNİ,YEMİ KADAR SAĞLIĞINADA ÖZEN GÖSTERMESİNİ TEMENNİ EDERİM.. SAYGILAR..

img

gecekusu333

15 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI : mustafa ALTIN MEMLEKET :BURDUR İLETİŞİM BİLGİLERİ : [email protected] 05357381370 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:TAVUKLARIM:dev ve cüce koşin,habeş(silkiye)parizyen(firizzle)bırahma,denizli,BERAT denizli(beyaz)ispeç,çıplak boyunlu fizan,normal fizan,phoenix,çil pleymut,ispeç;ve köy tavukları BILDIRCIN:jumbo KEKLİK:kınalı,beyaz,çil.SÜLÜN:sarı ve kırmızı altın NE TÜR YEM KULLANIYOR: arpa,buğday,fiğ,mısır kırması HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR: Vitaform, tetra mazatin,pan teramicin,üzüm sirkesi,bazen insan antibiyotikleri. ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(X)DOĞAL YOL:(X) Her ikisini kullanıyorum. TAKAS YAPARMI: elimde olan veya olmayan hayvanlarla ırk ve kan değişikliği için yaparım ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X SATICI:( X ) YUMURTA SATARMI:Hayır (güven oluştuğu takdirde memleket içi hariç)ücretsiz verebilirim.

img

mustafa1515

15 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Zeki abicim kanaryaları yazmayı untmuşsun,bu arada benim erkek mükemmel ötüşler yapıyo dişiyi ayırdım inşallah bu sefer yavru alırım görüşmek üzere saygılar.

img

rifatbayraktar

17 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ