Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

erkek ahli,kırmızı-mavi-beyaz prenses ve dişi frontoza

Arkadaşlar erkek ahli,kırmızı-mavi-beyaz prenses ve dişi frontoza arıyorum. ilgilenen arkadaşlar lütfen mesaj bıraksınlar.Hepinize kolay gelsin.Bol ıslak günler..

img

by_falcon

19 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kolay gelsin çok güzel bir ahlim var rengide siper istersen sana verebilirim çünkü sadece yunusa dönüyorum

img

erkinovali

16 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dişi frontoza var elimde 4 tane 2 sinden yavru aldım 18 cm civarlarında diyerleride 14 cm civarlarında 0542 644 55 95 arasanız görüşelim

img

novio1

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam novio ; Eğer fiyatınızı buradan verirseniz diğer arkadaşlara da yardımcı olacağınız için fiyatı buraya yazmanızırica ediyorum teşekkürler.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

yavru verenler 18-22 cm arası 150 ytl 4 adet damızlık için ayırdığım 15 cm olanlarda 100 ytl 6 adet yer bursa

img

novio1

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam erkinovali; Yerim İstanbulda ahlin için ne kadar fiyat istiyorsun yazarsan sevinirim ayrıca telefonum 0536-657-41-21 novio arkadaşım ; Bende 4 adet frontoza var boyları 20 cm civarı sen fiyatını çok istiyorsun ya da bana bizim buraya göre fazla teşekkür edeim cevap için.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

3d 1e b.prensesim var. e=15cm, 2d=12cm, 1d=11cm toplu satılır.Fiyat 75ytl hepsinden yavru aldım almayada devam ediyorum. Hatta 2d prensesin ağzı dolu. 3-4cm=50ad. b.prenses yavrularım 60ytl, 1-1,5cm=50ad. b.prenses yavrularım 25ytl. toplu alım fiyatı : 150 ytl`dir.Yanında 12cm erkek s.prenses hediyemdir. Balıklar gayet sağlıklıdır.Kameradan gösteririm istersen.

img

dtaygan

15 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dtaygan arkadaşım yerin nerede bayramdan sonra gelmek isterim balıkla için tel deyazarsan sevinirim

img

snurtosun

15 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ