Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

BİLGİ PAYLAŞMA ( kuluçka makinasında çıkım performansı) - 3.sayfa

Arkadaşlar BAHTİYAR_02 arkadaşımızın sayesinde kim nerede ne tür hayvanları besliyor,hangilerini satıyor, öğrendik.Kendisini ve katılan ve katılacak arkadaşlara teşekkür eder bol ve sağlıklı üretimler dilerim. Benim yumurtalarda bazen patlama ve içerisinde yavru ölümleri oluyor.Bazı sorduğum kişiler makinanın suyuna sirke katmamı yumurtaları sirkeli su ile yıkamamı ve 24 saat suda beklemeli diye bir çok tavsiyelerde bulundular benim istediğimde bu sorunu bilen bilmeyen herkezin katılımlarıyla özet olarak bir sonuç çıkara biliriz teşekkürler [email protected] 05357381370

img

mustafa1515

15 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

jofi bey dostum..bence yangına körükle gitme derim.amacımız mustafa1515 ve arifgirgin dostlarımızın arasında anladığımız kadarıyla aralarındayanlış anlaşılma olmuş.burda kimse kimseyi öğmüyor veya kötülemiyor.Mustafa ve arif bey herikiside dostlarımdır. Arif beyde mustafa beyde özellikle sizden bir dost olarak özellikle rica ediyorum bir yanlış anlaşılma sonucu oluşan bu tartışmayı uzatmamanız.Arif bey dostum özür dilemiş.çokta üzgün olduğunu belirtmiş. İyilikte kötülükte biz insan oğlu için yaratılmış.herkes hata yapabilir.hatasını kabullenmek ve özür dilemek bir erdemliktir.kendisine yapılan özür dileğinide kabuletmek ve af etmekte büyük bir erdemliktir. her ikinizede arif bey ve mustafa bey dostlarım saygılar sevgiler

img

bahtiyar02

19 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağolasın mustafa altun abi bu arada ben arif abimizi çok iyi tanıyorum bence gerçekten ortada bi yanlış anlaşılma olmuş arif abimiz özürünü dilemiş mustafa abimizde bunu anlayışla karşılayacağını tahmin ediyorum ortaya çıkıpta ileri geri konuşan insanlardan olmak istemiyorum ama hepimizin saygı çerçevesinde bir olmamızı diliyorum saygılar herkese bereketli günler

img

erkan_bayram

15 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bendede devekuşu yavruları var kaç paraya satabiliriz piyasası nedir yardımcı olursanız sevinirim.

img

gilera

15 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar:kuluçka makinesi suyuna sirke katma mevzusunu bende duydum fakat nette veya herhangi bir sağlam kaynakta konuyla ilgili bişey bulamadım.

Ancak yinede denemeyi tercih ettim ve makine suyuna sirke damlattım 08/04/2018 de çıkım olacak son durumu göreceğiz. 

mustafa1515 yazdı :
Arkadaşlar BAHTİYAR_02 arkadaşımızın sayesinde kim nerede ne tür hayvanları besliyor,hangilerini satıyor, öğrendik.Kendisini ve katılan ve katılacak arkadaşlara teşekkür eder bol ve sağlıklı üretimler dilerim. Benim yumurtalarda bazen patlama ve içerisinde yavru ölümleri oluyor.Bazı sorduğum kişiler makinanın suyuna sirke katmamı yumurtaları sirkeli su ile yıkamamı ve 24 saat suda beklemeli diye bir çok tavsiyelerde bulundular benim istediğimde bu sorunu bilen bilmeyen herkezin katılımlarıyla özet olarak bir sonuç çıkara biliriz teşekkürler [email protected] 05357381370

img

omerahmetsahin

6 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ