Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

İnanamıyacağınız Fiyata Yavru Gonzales`ler

Beyaz,gri,alacalı ve kahve rengi yavru gonzales`ler 6ytl. İletişim: [email protected] Tel: 0535-591 41 88 0542-314 22 53

img

kemirgenüreticisi

15 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar indirimli fiyat fiyat listemiz aşağıdaki gibidir. 1-20aded arası 6ytl 20aded ve üzeri 5ytl

img

kemirgenüreticisi

ÖZEL MESAJ

slm sizde guinea pig var mı ? ve fiyatı nedir?

Evet şuanda elimizde guinea Pig var.Fiyatı 40ytl.Yukarıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

img

kemirgenüreticisi

ÖZEL MESAJ

Yeriniz nere acaba bende hamster üretmek istiyorum

img

hayvansever35

15 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yerimiz İZMİR-Karşıyaka`da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

img

kemirgenüreticisi

ÖZEL MESAJ

merhaba ben bi tane gonzales istiyorum ya çok sevmeye başladım bu hayvanları bu sıralar 6 ytl olur benim için parayı her türlü her şekilde (havale,banka,ptt) yoluyla gönderirim sorun değil gene geçen bi tane görmüştüm siyah ve beyaz reklamlarda çıkan sütaş inekleri gibi :) öle varsa daha iyi olur irtibata geçerseniz çok sevinirim ...(ama gonzales demi ben hemster değil gonzales istiyorum) kocaeli de oturuyormum dolaşmadığım petshop kalmadı istanbul a kadar haber saldım bide buraya bakiyim dedim msn: [email protected] şimdiden çok teşekkürler ...kolay gelsin ...

img

burak36

15 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet yaa kocaelide gonzales yok bende cok aradım en sonunda hamster aldım bir hafta oldu ama bende gonzales ıstıyooom:(

Merhaba arkadaşlar, ben oğluma hamster alacağım. hamsterla gonzales arasındaki fark nedir acaba?

img

ergin35

15 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar msn`de fazla karşılaşamıyoruz.Cep telefonu numaralarımdan bana ulaşırsanız veya msn de olduğunuzu telefondan bana bildirirseniz daha rahat iletişim kurabiliriz.Burak bey sizi msn`e ekledim ama hep çevrimdışı`sınız.Arkadaşlar elimizde her zaman gonzales,hamster,talaş,kafes ve yem bulunmaktadır telefondan iletişim kurarsanız daha rahat görüşebiliriz.

img

kemirgenüreticisi

ÖZEL MESAJ