Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

ankara acilll satılık çok büyük akvaryum

devren aldığımız işyerinde bulunan akvaryumu ilgi alanımız dışında olduğundan vede bakımıyla uğraşamayacağımızdan acil olarak satmak istiyoruz...eni 150cm boyu 75cm genişlik 50 cm oval akvaryum...içindeki balıklar vede büyük motoru ile birlikte satılıktır...bu ebatdaki akvaryum fiatlarına baktım 500-750 isteyen var...ben 250 ytlye vericem.tel no:05439476657...içinde 20_30 tane balık var...

img

emrah_ayca

15 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emrah bey ben bu akşam bakmak istiyorum bana adres verirseniz memnun olurum mehmet gökduman 05066127443 tlfnunuz kapalı ulaşamıyorum

img

mtgokduman

16 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

emrah bey ilanınız hala geçerlimi?

img

tugccce

15 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilanınız hala güncel ise ilgileniyorum..resimleri varsa [email protected] adersine gönderebilirmisiniz teşekkürler

img

ozkan333

15 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaslar Benımde Böyle Bır akvaryumum var evımde ebatları 110cm boyu 65cm genişlik 50 cm bombelı akvaryumun ıcınde Su temızleme motoru,hava motoru , ısıtıcı,Su bosaltma doldurma motoru (akvaryumu yerınden oynatmadan suyu degıstırmeye yarar) yavru balık almak ıcın kap, aksesuar olarak balıkların ıcınden gecen kocaman bır kutuk akvaryum kumu, tası 2-3 tane de japon balıgı Isımın gucumun arasında balıklara ılgılenecek vaktım olmadıgı ıcın satıyorum degerı 400 ytl kadar ama ben 130 ytl ye verecem akvaryumu ılgısı olan arkadaslar varsa arasınlar tel : 0543 263 29 44

img

fatihfidan

15 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben akvaryumunuzu isterim hemde çok arıyordum ama nakit olarak çok yok tu o yüzden alamıyordum... mail adresime resimlerini gönderebilirmisiniz [email protected]

img

rafi60

15 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fatih fidana yazdım pardon belirtmemişim

img

rafi60

15 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

AKVARYUM SATILDI ARKADASLAR

img

fatihfidan