Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

yavru ankara kedisi bakmak için arıyorum.

en fazla bir aylık olmalı. çok iyi bakıcagımdan emin olabilirsiniz. yardımlarınızı bekliyorum. 05449370736 balıkesir ve istanbul.

img

adrenalinns

16 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

En fazla 1 aylık mı?2aylık olana kadar anne sütü içmesi lazım kedinin,sağlıklı olabilmesi için,ayrıca yavru kedi tuvaletini dahi kendi yapamaz,annesi yaptırır ona,ancak 2aylıktan sonra bir kediyi evlat edinebilirsiniz.

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir aylık dememim nedeni yavruyken beslemek istiyioorum o yüzzden eger 2 aylık varsa 2 aylık da olur.

img

adrenalinns

ÖZEL MESAJ

3aylık sarman var.yardıma muhtac iilgilenir misiniz?

img

doruk133

15 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,5 aylik erkek, kisirlastirilmis,asilari yapilmis van kedisine hala sicak bir yuva bulmaya calisiyorum. Bir hafta once sahibini bulmustu ama alan kisinin esinin istememesi sonucunda minik kedicik geri geldi. Bembeyaz, bal rengi gozlu Hala ilgilenen varsa izmir karsiyakada oturuyorum. Telim 05327469511, 02323242200. Ayrica simsiyah ; ankara kirmasi (beyaz sari karisimi) ; tekir kediciklerimde var. hepsi kisirlastirilmis ve asilari yapilmistir. siyah ve tekir olanlar 3 aylik, ankara kirmasi 5 aylik.

img

srp55

15 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok teşekkür ederim. kediyi almak istiyorum. fakat bayramdan sonra alabilirim.bayramdan sonrasize ulaşıcam teşekkürler

img

adrenalinns

ÖZEL MESAJ