Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

kızım yavru kedi istiyor

kızım (13 yaşında) illede yavru kedi diye tutturdu.daha önceden kedimiz vardı sokakta araba çarpmıştı.ama o zaman kızım doğmamıştı..eğer yavru kedi(tekir olmasın) vermek isteyen olursa lütfen benimle irtibata geçebilirmi? tel; 5849084 cep;05325503192 ankara

img

gorki1966

15 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Neden tekir olmasın?

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Emek vet kliniğinde ,yuva arayan bebekler var,sarman,gri-beyaz ve bembeyaz bebişler,isterseniz 223 80 83 den yada 532 700 02 07 den ulaşabilirsiniz.

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iran ve chinchilla karışımı gibi,çok güzel,uzun tüylü 4aylık,erkek siyah,çok uysal bir yavru eğer düşünürseniz ömer beye ulaşabilirisiniz. ömer yeşilçimen 0505 521 77 71 teşekkürler.

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 aylık bakıma muhtac sarman war sokak kedısı cok ınsancıl we oyuncu kumuna kakasını yapıyor pek yaramzlıgı yoktur ılgılenırsenız maıl atın lutfen [email protected].

img

doruk133

15 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,5 aylik erkek, kisirlastirilmis van kedisine hala sicak bir yuva bulmaya calisiyorum. Bir hafta once sahibini bulmustu ama alan kisinin esinin istememesi sonucunda minik kedicik geri geldi. Bembeyaz, bal rengi gozlu Hala ilgilenen varsa izmir karsiyakada oturuyorum. Telim 05327469511, 02323242200. Ayrica simsiyah ; ankara kirmasi (beyaz sari karisimi) ; tekir kediciklerimde var. hepsi kisirlastirilmis ve asilari yapilmistir. siyah ve tekir olanlar 3 aylik, ankara kirmasi 5 aylik.

img

srp55

15 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 aylık,duman renginde,erkek,sevimli,yavru kedi,isteyenler filiz hanıma ulaş[email protected]

img

çiğdem_chole

ÖZEL MESAJ

duman için filiz hanıma email ile ulaş[email protected]

img

çiğdem_chole

ÖZEL MESAJ

Afrika sanırım cinsi bende var iki tane. Çok ciciler. İsterseniz resimlerini gönderebilirim. Bir de neden tekir istemediğinizi merak ettim. Benim dünya tatlısı tekir kedilerim var. Bebiş onlar :)

img

bnuraydin

15 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beyaz iran kedisi ile van kedisi çiftleşmesinden oluşan yavrular var. ilgilenenler için. ankarada bulunmaktayım [email protected]

img

selman32

15 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ