Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

1 YAŞIDAKİ İGUANAM SATILIKTIR...

Yaklaşık 1 yaşındaki iguanamı satıyorum.. Boyu 60-70cm civarlarındadır.. Yalnız dişi mi erkek mi bilmiyorum.. Beslenmesinde problem yoktur çok iyi yiyor.. Sağlığında hiçbir problem yoktur.. Neden sattığıma gelince; bir hevesle aldım ve alışamadım ilgilenemedim(ilgilenemedim derken beslemedim, sağlığına dikkat etmedim falan diil,sadece sevgi gösteremedim pek),bana uygun bi Hayvan olmadığını anladım hem hayvana eziyet hem bana.. Bu yüzden fiyatta da çok bişey istemiyorum 90ytl gibi düşündüm.. fakat fiyatı bi fikriniz olması açısından verdim,bi şekilde anlaşılır, fiyat sorun değil.. sadece şu önemli;lütfen almadan önce araştırıp çok iyi düşünün, onunla ilgilenebileceğiniz ve 3gün sonra sıkılmayacağınıza emin olup öyle alın..benim gibi ilginç bi hayvan deyip bi anlık hevesle almayın inanın sonra heyvan da üzülür sizde.. Sadece iguana,sera marka sürüngen vitamini ve bu siteden bi arkadaşın tarifiyle kendi yaptığım ısıtıcı torbasını veriyorum.kafes yoktur.. Yer Ankara 100.YIL`dır gelip görebilirsiniz.. İlgilenenler mail adresi bırakabilir resimlerini videosunu gönderym.. Ankara içi elden teslim tercihimdir veya başka şehirlere de gönderebilirim ama neyin içinde, hırpalamadan ve zarar görmeden nasıl gönderilecegi hakkında hiçbir fikrim yok.. Çekinmeden herşeyi sorabilirsiniz.. GSM:0506 540 86 13(bana;saat 16:30 - 00:00 arası ulaşabilirsiniz veya istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz) mail: [email protected] (msn`e fazla giremiyorum mail atarsanız çok geçmeden size geri dönerim) ...SAYGILAR...

img

roudone

15 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iguanam satılmıştır..

img

roudone

15 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeş resmini koya bilirmisin...

img

bekirsamiuca