Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

damızlık muhabbet kuşları

20 çift damızlık muhabbet kuşları satılıktır. kuşların renkleri mavi beyaz , eflatun düz ve eflatun beyazdır. kuşlar yavrulama garantilidir. çekoslavak ırkındandır. ve hepside yerlidir. takım fiyatı 150 ytl.dir yer istanbul anadolu yakası kartaldadır. ilgilenen arkadaşlar 0532 700 35 97 cep numarasından ulaşabilirler.

img

ridan74

18 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isteyene kuşların resimleride gönderilir

img

ridan74

ÖZEL MESAJ

ridan ben pendikte oturuyorum damızlık kus almaya düşünüyorum 70 80 milyona [email protected] msn adresimi eklersen orda daha ayrıntılı konusabiliriz şimdiden teşekkürler.

img

satir1

15 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam damızlık kuşlarda indirim yapamam ama şu an elimde çıkan yavrular var onlardan verebilirim yavrularıda damızlık olarak kullanabilirsin telefon numaram yazılı fazla internete girmiyorum arasan görüşürüz. kartal soğanlıkta oturuyorum yavruların çiftini de 70 ytl veririm kuşlarım garantilidir ve ithal değildir yerindede görebilirsin alman önemli değil.istersen birkaçtane de resim gönderebilirim.

img

ridan74

ÖZEL MESAJ

selam arkadasim ben pendikten yaziyorum gerci su an yurtdisindayim ama 1 aya kadar gelcem banada 1 cift kus lazim garanti yumurtlayan subat ortasinda gelcem ozaman arasam olurmu ?

img

4ernosinan

15 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım geldiğin zaman ararsan sana yardımcı olurum kuşların yumurtlama garantilidir.

img

ridan74

ÖZEL MESAJ