Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

2. el hamster kafesi arıyorum ( uygun fiyatlara)

arkadaşlar 2. el hamster kafesiniz varsa iletişime geçelim hamster kafesi acil arıyorum (uygun fiyatlara)

img

_beko_

15 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

koşkar a yazmış olduğun kafesi ben satın aldım ancak hamster ım felç geçirip 1 hafta sonra öldü o kafesi topu vs. dahil 20 ytl ye satabilirim ist.

img

kaan207

15 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar benim bi adet kafesim var 2 katlı içinde carkı yatak odası yemliği sulugu herşeyi var yani ben bunu satmak istiyorum kredi kartları borçumdan dolayı alalı daha 2hafta oldu yaninda baştırılmış 1paket limonlu talaşı ve 2haftadır kullandıgım yemi yericem ve ayrıca sergeni ve bergeni(spedy gonzalesi dişi erkek) vericem cok hızlılar resimleri elimde var istediginiz zaman gonderirim boluda öğrenciyim bir ay istanbuld kalacagım o zman istanbuldaki arkdaşalara elden veririm ve isterseniz diger illerede karga gonderilir saglam bi şekilde düşünen arkdaşlar benimle irtibata geçsin [email protected] cep:0534 443 54 01

img

daphon71

15 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hamsterlarınız için küçük hamster kafesi. Üst kısmı tel, alt kısmı sert plastikten üretilmiştir. İki katlıdır. Yan kısmındaki sürgülü kapak sayesinde açılıp kapanabilir. Kafes İçindekiler:strong 1 adet hamster yem kabı 1 adet oyuncak 1 adet hamster suluğu Renkli kaydırak. Plastik delikli ev. Boyutlar:strong 27x21x30 cm. Bunlara ilave olarak normalde değeri 12-13 ytl civarında olan hamster egzersiz topu ve topun tutacağı var.topun içine hamster ınızı koyduğunuz zaman isterseniz top içinde dönsün isterseniz yere bırakın evde top içinde gezsin... fiyat 20 ytl dir 2.el olduğundan isteyenler [email protected] dan ulaşabilir.

img

kaan207

15 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

satılıktır daphon71@hotmail.com

img

daphon71

15 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

konu güncel mi?

img

farkas