Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

merhabalar aranıza yeni katıldım ve yardımınıza ihtiyacım var

yaa bnm erkek lopum var ve ona dişi arıyorum fakat bulamadım,izmirde oturuyorum çok aradım ama bulamadım yazık karamelimede üzlüyorum hem yavrularındanda istiyorum şimdiden teşekkürler.

img

blackwolfd

15 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sana ulaşabileceğimiz bir msn bırakırsan yardımcı olabilecek arkadaslar bulabilirsin

img

afatsum2

15 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım elimde üç aylık iki dişim var damızlık istersen bir yaşında bir de dişim var istersen görüşelim ufak dişiler 250 büyük dişi 400 msn [email protected]

slm bende izmir (hatay)de oturmaktayım hollanda lop tavşanlarım var...Yandımcı olabileceğim bişey olursa ilgilenirsen msn: [email protected] 0506 627 30 84 soner

img

sonic35

15 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tabi msn adresim [email protected],yalnız bn henüz satın almak istemiyorum sadece çiftleştirmek istiyorum,dha sonra belki bi dişi satın alıcam

img

blackwolfd

15 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tavşan bakımı zaten çok zor olduğu için bir tavşan yeterlidir. Üremelerini sağlayınca hepsinin bakımı zor olacağından mutlaka birilerine vermek zorunda kalırsın. Bunun dışında Hayvanları Koruma Kanununa göre, hayvan sahipleri baktıkları hayvanı üretim izni olmadan üretemezler. Kanun biz hayvan sahiplerine hayvanlarımızı kısırlaştırmayı öngörür. Çünkü, ticari amaçla üretilen hayvanlar gerekli özen ve bakım gösterilmeden sadece ticari kar elde etmek için tutulmuş olurlar. Bu da hayvan haklarına aykırılık oluşturur. Zaten, bu site de hayvan haklarına duyarlı olduğunu göstererek, çok yerinde bir kararla, 10.02.2009 tarihi itibariyle site aracılığıyla canlı hayvan satışını yasaklamıştır.

img

sevil55

15 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isabetli bir karar alındığını düşünüyorum .. lakin kimlerin tamamen kar amaçlı bu işi yaptığı gayet ortada,eskiden sinirlensemde herseferinde galip geldiğim için artık sadece gülmekle yetiniyorum =) sadece bu var al bunu deyip eleme usulu hayvanlarını satışa çıkaranlar , yine bana döneceksin deyip saçma sapan bi bencillik içine giren luzumsuz insanlar çok üzülsede site yönetimine bir kez daha teşekkür ediyorum .. hırsları bir kenara atıp aklı selim olalım hepimiz,çünkü gerçekten arkadan konuşulması ve kötü anılmak gibi berbat bişey yok ! bazı insanlara tavsiyemdir bu .. sahte barış çağrıları yapıp alttan kılıç çekmek kendi durumlarını dahada vahimleştiriyo .. saygılar ..

kardeşim çiftleştiricem diosunuz dişi hamile kalır erkek deil:) yani senin olmayan bir dişi senin işine yaramaz