Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

ÇİFTLERİNİZ ALINIR ( A N K A R A )

ARKADAŞLAR PİLİ BİTMEMİŞ HESAPLI MUHABBET ÇİFTLERİNİZ ALINIR msn : [email protected]

img

nöbetci06

16 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba; Ben kuş üreticisi değilim. Fakat evime devamlı aldığım , değiştirdiğim muhabbetler ev ortamında bire türlü çiftleşmiyor. En son aldığım iki ay oldu bir icraat yok. Tek amacım bir sefer yavru almak. En son aldığımda dişi yuvaya giriyordu ve altı şişik olduğundan yumurtlamaya yakındı. Dedim ya ev ortamında ne çiftleşme ne de yavru alabildim. Bu sbeple elimdeki kuşların yarine garantili yavru verecek muhabbet kuşu arıyorum. Ancak ikisi de aynı renk olmayacak. Takas yapacağım fiyat farkıda düşünmüyorum.

img

nazantirali

15 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EN YAŞLISI 12 AYLIK SÜPER ÇALIŞKAN EŞLERİMİZ VAR.NE KADARLIK KUŞ ARIYORSUNUZ..İSTEDİĞİNİZ ADETTE.YALNI UNUTMAYIN ADET/FİYAT DOĞRU ORANTILI..SAYGILAR.( İZMİR ) 0533 564 45 96

img

hiperman

15 yıl 3 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ilginize tşk ederim bu ara internet ortamında olmadığım için cvp yazamadım kuşlar bulunmuştur tşkler nazantirali sizin kuş için ortamınız uygunmu güneş görüyor mu eviniz yada kuşların olduğu mekan yer rahatsız ediliyorsa çocuk filan varsa asla yavru alamazsınız

img

nöbetci06

16 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ