Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

hamsterin hamile olduğunu nasıl anlarız??

güzel net cewaplar bekliyorum çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler...

img

mojnii

15 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok kolay anlaşılır zaten fark edersen karnı şışer.En belingin ozelliği budur

img

myfeed35

15 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hamsterın hamile olduğunu anlamak çokda zor değildir.Hamster hamile olduğunu hissettiği andan itibaren hareketleri tuhaflaşır sizde bunu hissedersiniz zaten mesela;kafesinde kendini güvende hissedebileceği(evi gibi) bir köşe seçer ve oraya talaşları yığar.hamile olduğunda çok fazla hareket etmez,telaşlı bir şekilde hareket eder ve bazen erkek hamsterla kavga edebilir o yuzden ayırmakta fayda var.Uyku süresinde artış olur.Ve hamile kaldığı ilk haftadan itibaren karnı hafif hafif büyümeye başlar 16 ila 18 gün arasında doğum yapar.

img

ogulcan34

16 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benım hamsterlar çiftleşeli 3 gun oldu. ve erkekle kawga etmeye basladılar bende ayırdım . bide hep çarkında dönüyo benımkı ama sankı buyuyo karnı

img

mojnii

ÖZEL MESAJ

arkadaşım karnının büyümesi hamile olduğu içindir şöyle düşünebilirsin hamile bi kadın ne kadar spor yaparsa yapsın karnındaki şişkinlik gitmez

img

crazy_culup

15 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya kafesinin tellerini kemiriyo boyle bi hızlılık anlamıyorum eskıden kemırmezdı o kadar uyandıgında kemırırdı ascık sora carkında donerdı sımdı hep kemiriyo:D:D:Dbide erkekle bır araya geldıgınde hemen saldırıyo erkek kacacak delık arıyo yanı tabırı cayısse:D

img

mojnii

ÖZEL MESAJ

hamile kaldığı günden itibaren erkeği istemio zaten yavrularla babayıda bi arada tutamazsın zarar verio anne hamileyken çok asabi oluyo ve süreklı çarkında dönüo zaten şeklide değişio

img

ada_03

15 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bencede yani karnının şişmesi çok doğal yani oradabişi yaşıyo dimi ama yani

merhaba ben yeni kaydoldum neyse hiç karnı büyümemiş hamile bir hayvan veya insan gördün mü hiç yani onun için karnı en önemlisi ve ayrıca bilirsiniz sinirli olurlar hamileler

tamam yaaaa herkess üstüme gelıo hamıle hamıle tamam:D:D:D:DD:D::D:D:DD:D:D:D:DD anladım en sonunda:D

img

mojnii

ÖZEL MESAJ