Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

yakışıklı yorkshire terrier arıyoruz

Ankara''dayız

img

pnrdnz

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Şu anda köpeğim küçük 5 aylık fakat seceresi çok güzel-baba tarafı Nik-nak(Camparis almanya)anne tarafı-de Penghibur. Bende 3 yorki var - en küçüğü de Jimmy JO.Biz İstanbulda oturuyoruz-belki eş için size uzak gelebilir,fakat bakım konusunda ihtişyacınız varsa her konuda yardımcı olmaya hazırım.Benimle iletişim kurarsanız çok mutlu olurum. Anladığım kadarıyla yorkshire sahibi Türkiye''de fazla yok - ben de bu cins ile ilgili ciddi bir çalışma düşünüyorum. Mail adresim:[email protected], Saygılarımla, Agnieşka Onuk

img

agnilale

19 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam secereli mikrpçipli,0 numara 1.sınıf yorkshire oğlum var bende eş arıyorum 1 yasında ankarada bulunuyorum eklersen konusuruz oğlum çok güzel :) [email protected]

img

chachaezgi

13 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pincher le ciftleştirmek istersen oglumla tanıstırabiliriz. baskanofstory72@hot.

merhaba

ben istanbuldanım 21 aylık safkan yorkıe var bende, 4,80 kilosu. safkansa sizinki de çiftleştirmek isterseniz yazar mısınız? [email protected]

agnilale yazdı :
Merhaba, Şu anda köpeğim küçük 5 aylık fakat seceresi çok güzel-baba tarafı Nik-nak(Camparis almanya)anne tarafı-de Penghibur. Bende 3 yorki var - en küçüğü de Jimmy JO.Biz İstanbulda oturuyoruz-belki eş için size uzak gelebilir,fakat bakım konusunda ihtişyacınız varsa her konuda yardımcı olmaya hazırım.Benimle iletişim kurarsanız çok mutlu olurum. Anladığım kadarıyla yorkshire sahibi Türkiye''de fazla yok - ben de bu cins ile ilgili ciddi bir çalışma düşünüyorum. Mail adresim:[email protected], Saygılarımla, Agnieşka Onuk

img

lelazaim

6 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, yorkshire köpeğime eş arıyorum yardımcı ola bilirseniz sevinirim smiley

agnilale yazdı :

img

Neslihan70

6 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmit.kizima yok.ter.0 numara es ariyorum

img

pusok

6 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

7 ayına yeni girdi yorkshire terier oğlum var. isterseniz birleştirmek isterim. istanbul 4 levent 05338152064

Neslihan70 yazdı :

Merhaba, yorkshire köpeğime eş arıyorum yardımcı ola bilirseniz sevinirim smiley

agnilale yazdı :

img

edie

6 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İlan halen geçerli mi?

pnrdnz yazdı :
Ankara''dayız

img

Kiwiii

5 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Biz de ankaradayız. Dişi arıyoruz . Bir buçuk yaşında erkek 2 kg yorkimiz var.:)

Kiwiii yazdı :

İlan halen geçerli mi?

pnrdnz yazdı :
Ankara''dayız

img

Kiwiii

5 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ