Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

yavru kedi arıyorum lütfen

istanbul da oturuyorum ve bir yavru kedi edinmek istiyorum tekir olmassa sevinirim daha önce bir iran kedisine baktım ve tecrübem var

img

ıçağlaı

15 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İki tane yavru kedim var. İkiside tekir değil biri dişi sarı siyah beyaz diğeri erker beyaz birkaç ufak siyah noktası var. Çok yakında siteden atacaklar ilginilerseniz 0533 547 89 87

img

iaykon

15 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 aydır baktığım 2 tane sokak kedim var eğer ilgilenirseniz cvp yazmanız yeterli...

img

alicelik21

15 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1.5 aylık 3 tane yavru kedim var onları sitemizin bahcesine bırakmışlardı,uzun süredir bendeler, biri siyah biri siyah beyaz erkekler digeri gri dişi yakında resimlerini atıcam siteye

img

aşli

15 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbuldayım. evde beslediğim 2 yaşındaki iran kedimin 3 tane yavruları oldu, 1,5 aylıklar. veteriner kontrolünde. arayın. resmini de koydum siteye. 554 728 39 44

img

ilksel

15 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

6 aylık `konuşan`, akıllı kedim Alpino`yla ilgilenirseniz [email protected]`a kısaca yazın.

img

alpino

15 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, 2 sağlıklı yavru kedimiz var sahiplendirmek istediğimiz. mecidiyeköydeyiz, Almak isterseniz lütfen arayın kediler çok şeker, 2 aylıklar şu anda. tel : 0 538 6983988

img

arpach

14 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI PAŞAM. TAM BİR EVCİL ÇOCUKLARLA ARASI MÜKEMMEL. OYUNU ÇOK SEVİYOR. SESSİZ SADECE MAMA İSTERKEN YAPMADIĞI YALAKALIK KALMIYOR :) NEDEN VERECEKSİN DİYE SORARSANIZ MAALESEF KRİZDEN DOLAYI İŞSİZ KALDIM. 6 AYDIR İŞSİZİM. 2 ÇOCUĞUM VAR. AYLIK YAKLAŞIK MAX. 50 TL MASRAFI VAR VE ARTIK KARŞILAYAMIYORUM.HILLS İN MAMASIYLA BESLEDİM. KISIRLAŞTIRMADIM.ERKEK. UMARIM BENDEN DAHA İYİ BAKABİLECEK YENİ AİLE ARIYORUZ. BANA İLK ALDIĞIM GÜN VE MALZEMELERİ ÇOK PAHALIYA PATLADI. BEN MALZEMELERE VE AŞILARININ BİR KISMININ ÜCRETİNİ TALEP EDİYORUM. PAŞAMI FİYATLANDIRMIYORUM. MANEVİ DEĞERİ ÇOK AMA VERMEM GEREKİYOR. BİRLİKTE VERECEKLERİM: TIRMALAMA TAHTASI ,KAPAKLI BÜYÜK KAKA KABI, 2 ADET KROM MAMA VE SU KABI, TARAMA FIRÇASI VE PUDRASI, PİRE TASMASI, TASMA, 3.5 TORBA CATSAN KEDİ KUMU, TAŞIMA ÇANTASI, VE AŞI KARTI. AŞILARI TAMDIR. AŞILARI SADECE 3 AYDAN 3 AYA KİS AŞISIDIR. PAŞAM BAKIMLI VE SORUNSUZDUR. TALEP ETTİĞİM ÜCRET 300 TL`DİR. [email protected] VE 0535 898 25 00 NOLU TELEFONDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ. İSTEYENLERE RESMİNİ YOLLAYABİLİRİM. SAHİBİNDEN COM DA İLAN NUMARASI : 14086530 DAHA DETAYLI BİLGİ VE RESİMLER ORADA SAYGILARIMLA MURAT. PAŞAMI ALACAK KİŞİDE TEK ARADIĞIM ŞART SOKAĞA ATMAMASIDIR.....! ARADA SIRADA ARAYIP HATIRINI SORMAK İSTERİM.

img

rebelbluee

19 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 4 tane çok güzel van kedisi var 1.5 aylık eğitimli istersen resimlerini gönderiyim

img

alwaysreal

14 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru kedişimizi verebilirim,resimleri sahibinden.com 15522004 no lu ilandan bakabilirsin

img

mustafaci77

14 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ