Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Ankara içerisinde kedi arıyorum!

Selamlar; Ankara içerisinde yavru kedi arıyorum.Herhangi bir ırk veya cins olması fark etmez.Tek istediğim yavru ve evcil olması.Yavru olmasını istememin nedeni,annemin kedilerden korkması ve daha yavruyken ona ısınması.Şimdiden gerekli ilgiyi gösterdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. İrtibat için: [email protected]

img

cagdask

15 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm cagdas evımde 5 haftalık yavru kedı var uc kardeslerdı annelerı olmus ıkısıne yuva buldum beyaz burnunda sıyah lekesı var oyun oynamayı cok sevıyor tuvalet egıtımını aldı ılgılenırsen [email protected] (ben ıs nedenıyle ılgılenemıyorum )yoksa bakarım

img

ecem_06

14 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba cagdask hastalığım nedeniyle :( 2 bucuk aylık turuncu beyaz erkek kedimi malzemeleriyle birlikte vermek zorundayım ilgilenirsen ve fotoğraf görmek istersen [email protected] adresine mail atabilirsin

img

pumpkin06

14 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrh,Oğlum otistik ve yavru kedilerin oynaması onu rahatsız ediyor. Sokaktaki köpeklerden korumak için aldığım 8 tane 3 aylık yavru kedi var. Tuvalet egitimi var. Beyaz kar gibi ve tekirimsi lekeleri var. İlgilenirseniz çok sevinirim.

img

berkom

14 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 2 aylık 2 yavru kedimiz var biri üç renkli çok şekerler. acele yuva arıyoruz 0533 372 14 70

img

mysteriouss

15 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ