Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yavru kedi arıyoruz

merhaba.....11. kat apartmandan kurtulduk ve Bodrum`da oturuyoruz .... beyaz veya siyah yavru bir kedi arıyoruz...tercihen erkek...bilgisi olan arkadaşlar lütfen haber versin msn/mail : [email protected] teşekkürler

img

bulkata

15 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben İzmirde oturuyorum iki tane bir aylık yavru kedi var elimde biri siyah erkek diğeri dişi rengi beyaz başında benekleri var kömürlükte bakıyorum apartmandakiler istemiyor çok acele yuva arıyorum.yavrular çok güzeller sokağa atmak istemiyorum bir şeyler yemeğe başladılar ilgilenirseniz çok sevinirim.

img

ahmet35

15 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 4 tane yavru van kedisi var biri siyah beyaz 3 ü beyaz 1.5 aylık isterseniz iyi bakarsanız arayın 05354409714

img

alwaysreal

14 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siyah beyaz saglıklı 1.5 aylık tekirciklerimize ev arıyoruz.ilgilenirseniz [email protected] adresine mail atarsanız seviniriz [IMG]http://i887.photobucket.com/albums/ac77/mervay1234/g.jpg[/IMG]

img

edoras

14 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bodrumda angora annenin bembeyaz yavrularına yuva aranıyor..iletişim kurarsanız bilgi verirler.. 0541 256 33 12

img

miyawww

17 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İzmir`de yaşıyorum.12 haftalık 2 erkek 1 dişi siyam yavrularım var. Aşıları tam,tuvalet eğitimleri var.175 liraya tanesini veriyorum.Cep numaram:0535 604 92 93

img

skynur

14 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yuva arıyoruz. kebire bozkurt 0555 422 88 95 yavru kedilere yuva arıyoruz.

img

çiğdem_chole

16 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru prenses kedişimize yuva arıyoruz,çok sevimli ve oyuncu resimler için [email protected] ya da 533 959 70 62

img

mustafaci77

14 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende sıyah 2 aylık bı yavru var ilgilenirseniz irtibat için [email protected] sarıyer kilyostayım (istanbul)

img

aykutuğra

14 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar, anneleri tarafından terkedilen ve ölmelerini engellemek için aldığım 3 küçük yavrum var, biberonla besledim onları, şimdi nerdeyse 8 haftalık oldular, kuru mama yiyorlar, tuvalet eğitimleri çok güzel çok temiz bir kedicikler, hepsi birbirinden güzel ve cana yakınlar,güzel yetimleri onlar benim kadar sevecek ve asla sokağa atmayacak bir yuva bekliyorlar.ilgilenler için çok güzel resimleri var gönderebilirim irtibat mailim. [email protected] adresine yazabilirler.

img

karakedi34

14 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ