Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

iran yada chincilla kedi arıyorum

merhaba..uzun zamandır iran kedisi arıyorum.beyaz renkli istiyorum.elinde iran kedisi olanlar bakamayıp vermek isteyen arkadaşlar bana ulaşırlarsa sevinirim ..sıcak bir yuvada ve iyi şartlar altında bakılacaklar.yaşı cinsiyeti önemli değil.ilgilenenler bana 0506 790 57 23 nolu numaradan bana ulaşırlarsa sevinirim..

img

kadriyem

15 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI PAŞAM. TAM BİR EVCİL ÇOCUKLARLA ARASI MÜKEMMEL. OYUNU ÇOK SEVİYOR. SESSİZ SADECE MAMA İSTERKEN YAPMADIĞI YALAKALIK KALMIYOR :) NEDEN VERECEKSİN DİYE SORARSANIZ MAALESEF KRİZDEN DOLAYI İŞSİZ KALDIM. 6 AYDIR İŞSİZİM. 2 ÇOCUĞUM VAR. AYLIK YAKLAŞIK MAX. 50 TL MASRAFI VAR VE ARTIK KARŞILAYAMIYORUM.HILLS İN MAMASIYLA BESLEDİM. KISIRLAŞTIRMADIM.ERKEK. UMARIM BENDEN DAHA İYİ BAKABİLECEK YENİ AİLE ARIYORUZ. BANA İLK ALDIĞIM GÜN VE MALZEMELERİ ÇOK PAHALIYA PATLADI. BEN MALZEMELERE VE AŞILARININ BİR KISMININ ÜCRETİNİ TALEP EDİYORUM. PAŞAMI FİYATLANDIRMIYORUM. MANEVİ DEĞERİ ÇOK AMA VERMEM GEREKİYOR. BİRLİKTE VERECEKLERİM: TIRMALAMA TAHTASI ,KAPAKLI BÜYÜK KAKA KABI, 2 ADET KROM MAMA VE SU KABI, TARAMA FIRÇASI VE PUDRASI, PİRE TASMASI, TASMA, 3.5 TORBA CATSAN KEDİ KUMU, TAŞIMA ÇANTASI, VE AŞI KARTI. AŞILARI TAMDIR. AŞILARI SADECE 3 AYDAN 3 AYA KİS AŞISIDIR. PAŞAM BAKIMLI VE SORUNSUZDUR. TALEP ETTİĞİM ÜCRET 300 TL`DİR. [email protected] VE 0535 898 25 00 NOLU TELEFONDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ. İSTEYENLERE RESMİNİ YOLLAYABİLİRİM. SAHİBİNDEN COM DA İLAN NUMARASI : 14086530 DAHA DETAYLI BİLGİ VE RESİMLER ORADA SAYGILARIMLA MURAT. PAŞAMI ALACAK KİŞİDE TEK ARADIĞIM ŞART SOKAĞA ATMAMASIDIR.....! ARADA SIRADA ARAYIP HATIRINI SORMAK İSTERİM.

img

rebelbluee

19 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ